Reklama

M Blackburn: Ciekawa wariacja cosplayu z Overwatcha

​Overwatch jest jedną z najczęściej wykorzystywanych w cosplayu gier na rynku. Nie dziwi zatem, że kolejni artyści sięgają właśnie do tytułu od Blizzarda, by stworzyć kolejny projekt. Tak też było w przypadku "nonbinate".

Tym razem artystka o pseudonimie "nonbinate" zainspirowała się Overwatchem od Blizzard Entertainment. Projekt ten wypadł znakomicie. Ożywiona została postać Tracer. Nie była to jednak typowa skórka. To halloweenowa wersja, która została wydana okolicznościowo. Na pierwszy rzut oka można zwrócić uwagę na demoniczne oczy. Efekt jednolicie białych gałek ocznych, który został uzyskany dzięki szkłom kontaktowym.

Reklama

Kolejnym, bardzo istotnym elementem jest fryzura. Doskonale ułożone zielone włosy, świetnie pasują do tej postaci. Najważniejszą częścią całego projektu jest jednak zbroja. Na jej środku widnieje symbol, który jednoznacznie kojarzy się z Halloween - złowieszczo śmiejąca się pomarańczowa dynia. Jest ona bardzo mroczna i zważając na to, że ma być straszna - świetnie wypełnia swoją rolę.

Eksperci oceniają, że "ożywiony" Tracer jest bliski ideału i perfekcji oddania tego, co możemy widzieć w grze. Taki efekt wykonania cosplayu nie zdarza się często. Dlatego należy się jeszcze większy podziw dla "nonbinate".

Dowiedz się więcej na temat: cosplay

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama