Reklama

MADMONQ CHAMPION: Nowe suplementy dla graczy komputerowych i esportowców

​Rynek sportu elektronicznego rozwija się w bardzo szybkim tempie. By nadążyć za tymi zmianami, firma MADMONQ przygotowała dla graczy i esportowców specjalistyczne suplementy, które mają pobudzać i poprawiać wydajność podczas gry.

MADMONQ Champion, bo tak nazywa się produkt, który debiutuje właśnie na rynku to nic innego jak tabletki do żucia - pozbawione zarówno kofeiny jak i cukru. Stworzone zostały z myślą o wymaganiach organizmu odnośnie pracy w stresie oraz w warunkach doświadczanych przez graczy komputerowych.

Droga na szczyt nie jest łatwa i prosta. Oprócz treningu i umiejętności, należy również odpowiednio zadbać o zdrowie i kondycje ciała. By rywalizować na najwyższym poziomie, ze zdolnościami współgrać musi między innymi refleks, koncentracja czy skupienie. Jak zapewniają producenci - suplementy MADMONQ Champion to idealne remedium na wszystko, co zostało wymienione powyżej.

Reklama

Wprowadzenie na rynek omawianego produktu to pokłosie częstych objawów zgłaszanych przez profesjonalnych graczy, którzy często spędzają przed komputerem dziesiątki godzin dziennie. To z kolei skutkuje niższym poziomem energii, osłabioną odpornością oraz bólami kości i stawów. Według badań, niedobory żywieniowe istotnie wpływają na wydajność graczy.

Według producentów, najnowszy produkt z serii CHAMPION dostarcza zastrzyk energii, wynikający ze starannie opracowanej formuły suplementów, w skład których wchodzą 24 klinicznie przebadane składniki odżywcze, które mają przyczyniać się do niwelowania niedoborów w organizmie.

"MADMONQ chce być inspiracją dla społeczności graczy. Pragniemy pomagać im stawać się lepszymi oraz przekraczać swoje granice, by finalnie wygrywać" - twierdzi Michal Noga, prezes MADMONQ.

ESPORTER
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy