Reklama

Maja Staśko zadebiutowała na Twitchu

​Znana lewicowa aktywistka Maja Staśko zaczyna karierę streamerską. W sobotni wieczór pojawiła się na Twitchu. Na początku stworzyła postacie w Simsach, lecz to nie będzie jedyna działalność kobiety na tym serwisie.

Maja Staśko jest popularną na Twitterze aktywistką lewicową. Kobieta zaczęła być rozpoznawalna od kiedy weszła w internetową sprzeczkę z dziennikarzem i współwłaścicielem "Kanału Sportowego" Krzysztofem Stanowskim. W kolejnych tygodniach otwarcie krytykowała posiadanie drogiego zegarka przez Roberta Lewandowskiego podczas odebrania odznaczenia państwowego wręczanego przez prezydenta Andrzeja Dudę. Tweety zyskały ogromną popularność wśród internautów.

Aktywistka zajmująca się w głównej mierze pomocą ofiarom przemocy seksualnej szybko zyskiwała popularność. Wystąpiła w formacie "Studio Eksperckie" na kanale byłego właściciela organizacji esportowej Pompa Team i streamera "TheNitroZyniaka".

Reklama

Podczas prawie sześciogodzinnej rozmowy poruszono wiele tematów. Sama Staśko również zaczęła się udzielać na YouTubie, gdzie komentowała różne wydarzenia. Okazuje się, że aktywistce spodobała się działalność internetowa. Postanowiła ona uruchomić swój kanał na Twitchu.

Kilka dni temu po raz pierwszy uruchomiła własny stream. Na początku jej głównym zajęciem była gra w The Sims 4. W kolejnych dniach prowadziła transmisje bardziej lifestyle’owe z gotowania lub sprzątania. Wśród contentu znalazł się także "przegląd YouTube", podczas którego komentowała najpopularniejsze polskie filmy, które ostatnim czasie znalazły się na platformie.

Staśko bardzo szybko zdobyła trzy tysiące obserwujących kanał. Bardzo prawdopodobne, że w przyszłości na streamach będą obecni zaproszeni przez Maję Staśko goście. Aktywistka jest na tyle barwną postacią w internecie, że na pewno będzie gromadziła coraz większą publiczność.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy