Reklama

Marvel nawiązał współpracę z organizacją esportową

​W esporcie swoją obecność zaznaczyły już firmy z różnych branż. Coraz mocniej na nowy rynek zaczął wchodzić również Marvel. Mianowicie nazwa kojarzona z superbohaterami zdecydowała się podjąć współpracę z Chiefs Esport.

Marvel to firma zrzeszająca wszystkie podmioty dotyczące superbohaterów. Począwszy od komiksów, marka wypromowała w popkulturze takie postacie, jak Spider-Man, Hulk, Iron Man Thor, Deadpool czy też Thanos. Obecnie jest to niewątpliwie jedna z największych marek, jeśli chodzi o komiksowe postacie.

Międzynarodowy rozgłos marki wykorzystało Chiefs Esports, nawiązując współpracę z twórcami komiksów. Efektem wspólnych planów będzie sprzedaż produktów łączących oba podmioty. Oficjalny początek korelacji datowany jest na imprezę QV Gaming Dome, która 24 lutego rozpocznie się w Melbourne. Działania obejmą region australijski i nowozelandzki.

Reklama

Radości z podjęcia współpracy nie ukrywa szef organizacji - Nick Bobir. Jego zdaniem jest to historyczne partnerstwo w regionie, jeśli chodzi nie tylko o esport, ale i całą gamingową branżę. Ponadto Bobir sądzi, iż korelacja z Marvelem znacząco wpłynie na podnoszenie poprzeczki rozwoju regionu.

Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, gdy firma kojarzona z superbohaterami zdecydowała się na ulokowanie swej nazwy w esporcie. Jakiś czas temu marka porozumiała się z Team Liquid, dzięki czemu na stronie organizacji można kupić ubrania wzorowane na komiksowych, w których podczas jednego turnieju wystąpili nawet zawodnicy Counter-Strike'a: Global Offensive.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Marvel
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy