Reklama

Reklama

Maven i MerK wracają do komentowania Call of Duty League

​Sytuacja w Call of Duty League robi się coraz ciekawsza. Stawka jest bardzo wyrównana, faza grupowa przyniosła nam dużo emocji i chociaż Vanguardowi daleko jest to ideału, jest dwóch komentatorów, którzy mogą uczynić oglądanie najnowszego COD-a dużo przyjemniejszym.

MerK i Maven to zdecydowanie najpopularniejszy duet casterki w Call of Duty. Kiedy z profesjonalną sceną pożegnał się CouRage, rozgrywki cierpiały przez chwilę na brak dobrych casterów, ale z czasem ta sytuacja się zmieniła. Jednym z ratunków byli właśnie MerK i Maven.

Kiedy przed rozpoczęciem sezonu okazało się, że CDL nie zaoferowało żadnemu z nich nowych kontraktów, społeczność miała dużo negatywnych rzeczy do powiedzenia. Przez całą fazę grupową brakowało słynnego duetu, który jak się właśnie okazało, comeback zaliczy podczas nadchodzącego Majora.

Reklama

General manager CDL Daniel Tsay w ostatnim materiale na kanale YouTube ligi poinformował o kilku zmianach, jakie czekają profesjonalną scenę przed Majorem. Wspomniał o planach rozdania pierwszej nagrody Rookie of the Year oraz zmianie zasad tiebreakerów w Control. Najważniejszą informacją był jednak powrót MerKa i Mavena.

Maven na swoim Twitterze dodał, że razem z Joe komentować będzie Majory oraz Champsy, najważniejsze wydarzenia w roku kalendarzowym. Faza grupowa będzie wyglądać więc dokładnie tak samo, jak na początku tego sezonu.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy