Reklama

Memiczna postać bohaterem w "Fortnite"? Tego chce społeczność

"Gigachad" to określenie, które od miesięcy jest popularne w internecie na międzynarodową skalę. Teraz fani gry "Fortnite: Battle Royale" usiłują przeforsować wizerunek modela z mema do słynnej gry od Epic Games. Czy im się to uda?

"Gigachad" podbił internet

"Gigachad" to mem, który został stworzony na podstawie zdjęcia rosyjskiego modela Ernesta Khalimova. Mężczyzna ten charakteryzuje się nietuzinkową urodą, co przykuło uwagę internautów. Zdjęcie pozującego Rosjanina bardzo szeroko rozeszło się do sieci, a słowo stało się niezwykle popularne. Znaczenie tego określenia dokładnie wyjaśnia słownik PWN.

Słowo to weszło do potocznej mowy młodszych członków naszego społeczeństwa. Nawet było ono kandydatem na Młodzieżowe Słowo Roku 2022 roku. Wybór jednak padł na "Essę". Powstał nawet utwór muzyczny "Masnego Bena" o tytule nawiązującym do "Gigachada".

Reklama

Okazuje się, że społeczność graczy "Fortnite: Battle Royale" wpadła na pomysł, by dodać do gry wizerunek Khalimova w postaci graffiti do nabycia w sklepie. Czy taka inicjatywa ma szansę na powodzenie?

"Gigachad" postacią w "Fortnite"?

O sprawie poinformował jeden z niemieckich streamerów za pośrednictwem Twittera. Jednak szerzej dowiedziano się na ten temat dzięki udostępnieniu tweeta przez "iFireMonkey" - znanego influencera zajmującego się informacjami ze świata gry od Epic Games. Społeczność bardzo mocno pracuje nad tym, by zachęcić producenta "Fortnite’a" do zaimplementowania "Gigachada".

Będzie to jednak niezwykle trudnym zadaniem do spełnienia, gdyż nie wiadomo, jak na tę propozycję zareagowałby rosyjski model, który jest twarzą tego mema. Istnieją dosyć małe szanse na to, by "Gigachad" wszedł do uniwersum najsłynniejszego battle royale’a na rynku.

Jednak twórcy "Fortnite’a" nie raz już zaskakiwali swoją społeczność i niewykluczone, że tak też będzie tym razem. A czy tak się stanie? Na to przyjdzie nam jeszcze poczekać.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Gigachad | Fortnite