Reklama

Reklama

Mesut Oezil porzuci piłkę nożną na rzecz kariery w sporcie elektronicznym?

Najnowsze doniesienia wskazują, że piłkarz Mesut Oezil może już niebawem zakończyć karierę piłkarską. Były reprezentant Niemiec planuje poczynić kroki w kierunku rozwoju kariery... w sporcie elektronicznym, a konkretnie w grze Fortnite.

Oezil ma za sobą bogatą karierę piłkarską. Utytułowany pomocnik reprezentował barwy kilku znanych i zasłużonych klubów takich jak m.in. Schalke 04, Werder Brema czy Real Madryt. Od 2021 roku 32-latek występuje w tureckim Fenerbahce, w którym rozegrał dotychczas ponad 30 spotkań i zdobył 8 goli.

Wiele wskazuje na to, że Oezil już niebawem może pożegnać się z karierą piłkarza. Jeden z najbardziej rozchwytywanych niegdyś pomocników na świecie przestał obserwować profil klubu Fenerbahce w serwisie Instagram - co zauważone zostało przez dociekliwych reporterów sportowych.

Reklama

Nie jest niczym odkrywczym, że były reprezentant Niemiec ma na pieńku z władzami klubu. Oezil nie jest już filarem drużyny i nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Wie to sam piłkarz, jak i przedstawiciele zarządu tureckiej formacji. O 32-letnim pomocniku mówi się coraz więcej... bynajmniej nie z powodu jego występów na boisku.

Znany piłkarz esportowcem? To prawdopodobne

Mesut Oezil może skłaniać się w kierunku zaczęcia profesjonalnej kariery esportowej. Czy popularny piłkarz zawiesi swoje buty na kołku i sięgnie po klawiaturę? Według jego agenta Erkuta Soguta jest to jak najbardziej prawdopodobny scenariusz.

Czy już niedługo będziemy świadkami podboju esportowych aren przez popularnego i utytułowanego piłkarza?

Najlepsze tematy

Reklama