Reklama

"MICHU" dołączył do GGPredict!

​Włodarze projektu GGPredict ogłosili, że w jego skład wchodzi jeden z najlepszych polskich graczy CS:GO - Michał "MICHU" Müller. To pierwszy tak głośny "transfer" ze strony rodzimej firmy zajmującej się analizowaniem statystyk w CS:GO.

Michał "MICHU" Müller to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników na polskiej scenie CS:GO. Miał on okazję występować w takich drużynach jak Team Kinguin, Virtus.pro czy Team Envy. W każdej z tych drużyn miał bardzo dobre występy. Zaliczany jest do najlepszych zawodników w naszym kraju. Jego pozycją zadaniową na mapie jest zazwyczaj rifler - entry frager.

Tę pozycję cechuje szybkie wyjście na pozycję strzelecką i jak najszybsze zdobycie pierwszego trafienia dla drużyny. To właśnie przede wszystkim na riflerach często opiera się uzyskiwanie fragów w CS:GO. "MICHU" uchodzi za jednego z najlepszych w Europie na swojej pozycji. Dlatego między innymi takie międzynarodowe gwiazdy jak "NBK" czy "GuardiaN" sięgają po Polaka, by brać udział w kwalifikacjach do bardzo dużych turniejów.

Reklama

Były reprezentant Team Envy właśnie został nowym członkiem panelu GGPredict. Czym jest to narzędzie? Program ten pozwala na analizę sprawności zawodników. Korzysta z niego wielu międzynarodowych trenerów CS:GO, między innymi szkoleniowiec mousesports - Torbjørn "mithR" Nyborg.

GGPredict to narzędzie, które będzie pomagało na doskonalenie się esportowców. Jeśli zawodnik będzie miał problemy w danym elemencie CS-owego rzemiosła - usługa będzie starała się opracować odpowiednie ćwiczenia.

"MICHU" będzie miał w ramach GGPredict powierzone konkretne role. Jego zadaniem będzie opracowywanie odpowiednich jednostek treningowych, z których będą mogli korzystać inni gracze czy trenerzy. W przyszłym tygodniu do projektu ma dołączyć trener światowego formatu, który wspomoże polskiego gracza w działaniu nad projektem.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Counter-Strike: Global Offensive

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy