Reklama

Reklama

Mike Tyson zmierzy się z youtuberem w pojedynku bokserskim?

​Wszystko wskazuje na to, że w 2022 roku na ring powróci jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych pięściarzy na świecie. Mike Tyson zawalczyć ma z... popularnym youtuberem - Loganem Paulem.

Pogłoski o powrocie na ring Mike’a Tysona pojawiły się już jakiś czas temu. Teraz okazuje się, że głównym kandydatem do walki z "Bestią" jest youtuber - Logan Paul. Pojedynek miałby odbyć się już w lutym przyszłego roku.

Informacje te pochodzą od Keemstara, prowadzącego autorski program o nazwie "Drama Alert". Patrząc jednak na wiarygodność tej persony, istnieje duża szansa na odbycie się bokserskiej potyczki między legendą tego fachu, a internetowym celebrytą.

Oprócz tego, Tyson udzielił wywiadu portalowi The Sun, twierdząc, że w lutym ponownie wróci na ring, ale jest dosyć sceptyczny co do rywala, z którym najprawdopodobniej stanie w szranki. "Żelazny" całkiem niedawno powrócił między liny po przerwie trwającej kilkanaście lat. W ubiegłym roku, w pokazowej walce zmierzył się z Royem Jonesem Juniorem. Wygląda więc na to, że legenda boksu nie zamierza zawieszać jeszcze rękawic na kołku.

Reklama

Logan Paul to z kolei internetowy celebryta i jeden z najpopularniejszych youtuberów. W boksie zawodowym stoczył jeden - przegrany pojedynek. Dodatkowo, w czerwcu tego roku, gwiazda internetu stoczyła pokazowy pojedynek z uważanym przez wielu za najwybitniejszego pięściarza wszech czasów - Floydem Mayweatherem Jr.

Jako, że była to walka demonstracyjna, zwycięzcy tej potyczki nie ogłoszono. Wydarzenie to odbiło się jednak szerokim echem na całym świecie. Bój miał miejsce w Miami na Florydzie, a ilość pakietów pay-per-view na ten event sprzedała się w ilości ponad miliona egzemplarzy.

Kto wie, czy potyczka legendarnego Mike’a Tysona z Loganem Paulem nie pobije rekordu sprzedażowego?

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Mike Tyson

Reklama