Reklama

Reklama

MIKSTURA w zamkniętych kwalifikacjach do minora

Mamy kolejną polską formację w zamkniętych kwalifikacjach do minora. Oprócz Virtus.pro i Kinguin do stawki zmagań dołączyła MIKSTURA, która uzyskała awans poprzez drugie otwarte europejskie eliminacje do minora.

Rywalizacja w wyżej wspomnianych rozgrywkach rozpoczęła się w poniedziałek. Na starcie stanęło ponownie dużo polskich ekip. Wśród nich wyróżniła się jednak MIKSTURA, która wygrywała swoje spotkania, trafiając na HLTV.org, gdzie Polacy pokonali LDLC wynikiem 16:14.

We wtorek doszło do kontynuowania zmagań. Ćwierćfinał kwalifikacji również rozgrywany był do jednej wygranej mapy. Polski mix zmierzył się z Imperial. Od początku to Paweł „byali” Bieliński i spółka dyktowali warunki gry, przez cały mecz utrzymując kilku punktowe prowadzenie. Sytuacja na serwerze nie uległa zmianie do samego końca, dlatego polska formacja zapewniła sobie prawo gry w półfinale „open qualifier”.

MIKSTURA – Imperial 16:12 – train

Rywalem w decydującym meczu o awansie do dalszej fazy zmagań okazało się Red Reserve. Pierwsza mapa meczu była wyrównana, lecz to Polacy mogli cieszyć się z wygranego placu boju. Następnie jednak Szwedzi bardzo pewnie zgarnęli overpassa, doprowadzając do trzeciej mapy. Tą okazał się nuke, gdzie dobrej pierwszej połowie w wykonaniu Skandynawów (12:3), Polacy zaczęli wracać z wynikiem (10:12), by nawet osiągnąć rundę meczową. Ostatecznie o losach pojedynku zdecydowała trzecia dogrywka, która należała do "biało-czerwonych.

MIKSTURA – Red Reserve 2:1 (16:13 – inferno, 4:16 – overpass, 25:22 - nuke)

Drugą drużyną, która zakwalifikowała się do dalszego etapu zmagań, jest Windigo Gaming. We wtorkowych potyczkach Bułgarzy pewnie rozprawili się z Valiance oraz Tricked Esport

Wyniki:

Reklama

  • Windigo Gaming – Valiance 16:7 – mirage
  • Windigo Gaming – Tricked Esport 2:0 (16:2 – overpass, 16:10 – cache)

Patryk Głowacki

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: mikstura | IEM Katowice | red reserve | imperial

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy