Reklama

Reklama

Mistrzostwa Świata Hearthstone ruszą już w grudniu

​Nadchodzi największe wydarzenie w roku kalendarzowym Hearthstone’a. Już 12 grudnia rozpoczną się tegoroczne Mistrzostwa Świata popularnej karcianki z pulą nagród w wysokości 500 tysięcy dolarów.

Powoli nadchodzi moment, kiedy będzie trzeba przypieczętować cały miniony rok profesjonalnego Hearthstone’a. Nie ma lepszego sposobu na podsumowanie sezonu niż wybranie najlepszego zawodnika na świecie.

Blizzard wreszcie zapowiedział datę rozpoczęcia Mistrzostw Świata. Impreza potrwa przez dwa dni, od 12 do 13 grudnia. Ośmiu najlepszych Grandmasterów zostanie podzielonych na dwie, turniejowe drabinki. W ten sposób rozpocznie się walka o ścisłe TOP4.

Kiedy z ósemki wybrana zostanie najlepsza czwórka, wszyscy spotkają się w standardowej drabince single-elimination. Zwycięzca awansuje do wielkiego finału, a przegrany pożegna się z Mistrzostwami Świata. W puli turnieju znalazło się aż 500 tysięcy dolarów. 200 tysięcy trafi do zdobywcy tytułu najlepszego gracza na świecie.

Reklama

Podobnie jak esportowych turniejów w tym roku, Mistrzostwa Świata oryginalnie były zapowiadane przez Blizzard jako impreza LAN-owa. Niestety ze względu na pandemie i związane z nią ograniczenia, wydarzenie odbędzie się teraz w pełni online.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy