Reklama

Reklama

Mistrzostwa Świata w Farming Simulator Leauge – zespół Trelleborg obronił tytuł mistrza

​Wydawca i deweloper GIANTS Software ogłasza, że drużyna Trelleborg obroniła tytuł mistrza wirtualnego rolnictwa zwyciężając na Mistrzostwach Świata Farming Simulator Leauge. 5 grudnia osiem drużyn walczyło o pulę nagród wynoszącą 100 000 euro, co było jednocześnie ostatnią rywalizacją w ramach trzeciego sezonu FSL.

Emocjonujący finał sezonu

Sytuacja przed finałami zapowiadała zacięte zmagania, ponieważ zespół Trelleborg miał tuż za swoimi plecami drużyny Valtra oraz Corteva Agriscience. Na korzyść Trelleborg zespoły Valtra oraz Corteva Agriscience rywalizowały ze sobą bezpośrednio w pierwszym meczu. Natomiast niespodziankę sprawiła drużyna z dziką kartą - LSA E-Sports, która dostała się do meczu finałowego bez sponsora, będąc jednocześnie zupełnie nowym zespołem w rozgrywkach FSL. W decydującym meczu zespół Trelleborg zwyciężył po trzech rundach, dzięki czemu może nazywać się Mistrzem Świata.

FSL powróci w kolejnym sezonie

Reklama

W trzecim sezonie FSL zespół Trelleborg zarobił 61 300 euro, co stanowi część ogólnej puli nagród.

Farming Simulator 22 dostępny jest na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One w polskiej wersji językowej.

Esporter/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Farming Simulator 22

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy