Reklama

Reklama

Mobilne Rozgrywki Galaxy - Samsung zaprasza na turnieje

​Samsung startuje z konkursem dla mobilnych graczy. Na uczestników czekają turnieje w Clash Royale, Brawl Stars, Gamestone Legends i World of Tanks oraz szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Mobilne Rozgrywki Galaxy to propozycja Samsung dla wszystkich, którzy cenią sobie swobodę, jaką daje granie na smartfonach. Aby wystartować w turniejach organizowanych w ramach rozgrywek Galaxy nie trzeba być zawodowym gamerem, wystarczy np. smartfon i zainstalowane na nim tytuły: Brawl stars, Clash Royale, Gemstone Legends, WoT Blitz.

Jak wziąć udział w Mobilnych Rozgrywkach Galaxy?

Aby wziąć udział w rozgrywkach wystarczy zarejestrować się na platformie www.mobilnerozgrywkigalaxy.pl, gdzie dostępne są zasady Konkursu i wszelkie informacje o planowanych turniejach oraz kalendarz rozgrywek, które będą odbywać się nawet kilka razy dziennie aż do 20 stycznia. Gracze mogą spróbować swoich sił w jednej wybranej lub kilku grach. Szansę na zdobycie nagród zyskują wszyscy uczestnicy rywalizujący w pojedynkach lub turniejach specjalnych. Niezależnie od liczby i rezultatu rozegranych pojedynków w Mobilnych Rozgrywkach Galaxy można walczyć do samego końca, czyli do 20 stycznia 2022 r.

Reklama

Nagrody dla zwycięzców

Na zdobywców pierwszego miejsca w rankingu głównym w grach Clash Royal, Gemstone Legends oraz WoT Btitz czeka nagroda w postaci smartfonu Samsung Galaxy A52s 5G. Pozostali uczestnicy mają szansę na zdobycie smartfonów Samsung Galaxy M52 5G lub słuchawek Galaxy Buds2. Zwycięzcy poszczególnych codziennych rozgrywek mogą zgarnąć nagrodę w postaci karty Google Play o wartości 20 zł brutto.

Mobilne Rozgrywki Galaxy trwają do 20 stycznia 2022 r.

Esporter/materiały prasowe

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy