Reklama

Reklama

MP5 i M4 znerfione w ostatniej aktualizacji Modern Warfare

​Wydawało się, że nowa aktualizacja Modern Warfare przyniesie kolejne zmiany w playlistach, ale w praktyce dostaliśmy coś znacznie lepszego. Dwie najlepsze bronie w grze wreszcie doczekały się nerfów.

Jeżeli śledziliście ostatnie rozgrywki podczas inauguracyjnego weekendu Call of Duty League, wśród wszystkich emocjonujących spotkań na pewno dostrzegliście jedną zależność: M4 i MP5 to jedyne grywalne bronie w Modern Warfare. Pod kątem esportu wyjątkowo silne jest MP5, które dominowało niemalże na każdej mapie.

Miejmy nadzieję, że niedawna aktualizacja przyniesie odrobinę różnorodności. Obrażenia w głowę zadawane przez MP5 zostały zmniejszone, razem z delikatnym nerfem do zasięgu broni. Bardzo podobne, jednak trochę mniejsze zmiany spotkały M4, bezsprzecznie najsilniejszych karabin szturmowy w grze.

Reklama

Buff dostało z kolei M13, które na pewno będzie teraz brane pod uwagę przez większą liczbę graczy. Już wcześniej słyszeliśmy o wysokiej skuteczności M13, ale nigdy nie było to porównywalne z M4. Będziemy musieli poczekać chwilę na sprawdzenie, czy zmiany wpłyną znacząco na metę. Dobrze jednak widzieć, że Infinity Ward rozpoznaje problemy ze swoimi najsilniejszymi broniami.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Modern Warfare

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy