Reklama

Na koszulkach ENCE pojawi się logo Red Bulla

​Współpraca pomiędzy tymi dwiema markami wchodzi na wyższy poziom. Logo popularnych energetyków już niedługo zawita na koszulkach fińskiej drużyny.

Odkrycie IEM-u w Katowicach zaczyna stąpać po coraz stabilniejszym gruncie podczas swojej wycieczki po branży esportowej. Drugie miejsca w Dallas i Chicago oraz zwycięstwo w BLAST Pro Series: Madrid jasno dają do zrozumienia, że ENCE zaznajomiło się już z najwyższym poziomem Counter Strike’a i planuje tu zostać.

Podobnie zadomowić zdaje się również Red Bull w swojej współpracy z organizacją. Jak wynika z ostatniego ogłoszenia, już niedługo logo firmy ma pojawić się na koszulkach drużyny.

Reklama

Red Bull i ENCE współpracują ze sobą już od ponad pół roku, od 15 stycznia. Po udanych siedmiu miesiącach przyszedł czas, żeby przenieść ten związek na nieco wyższy poziom. Logo Red Bulla na koszulkach powinno dokonać właśnie tego.

W nowej garderobie graczy, w którą sami możecie się już zaopatrzyć w oficjalnym sklepie ENCE, zobaczymy zawodników już 28 sierpnia, podczas Majora w Berlinie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Red Bull

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy