Reklama

Nadeshot zebrał 50 tysięcy dolarów dla fundacji Gamers Outreach

​100 Thieves swój rok postanowiło zakończyć, wykorzystując zdobywane przez ostatnie lata zasięgi na szczytny cel. Organizacja zebrała swoich streamerów i rozpoczęła zbiórki na fundację Gamers Outreach. Pierwszy uczestnik, Nadeshot, zebrał aż 50 tysięcy dolarów.

Charytatywna akcja twórców 100 Thieves funkcjonuje na zasadach bardzo podobnych do kilku poprzednich zbiórek na Twitchu. Transmisja każdego ze streamerów rozpoczynała się prezentacją wszystkich celów dotacji, od 100 dolarów aż po 50 tysięcy. Każdy kolejny kamień milowy przekroczony przez społeczność gwarantował jakąś atrakcję.

W rezultacie, jak widać na powyższym obrazku, podczas swojej transmisji Nadeshot zrobił kilka planów na przyszłość w postaci streama ze swoją dziewczyną, streama 24h oraz vlogów i dorobił się tatuażu. Dla fanów Call of Duty najważniejszym elementem jest jednak fakt, że społeczności w ostatniej chwili udało się przekroczyć 50 tysięcy dolarów. Nadeshot zobowiązał się tym samym do zebrania czwórki profesjonalnych graczy i rywalizacji w jednym z LAN-owych turniejów CDL.

Reklama

Właściciel 100 Thieves nie jest oczywiście jedynym, który bierze udział w charytatywnej akcji. Po swojej transmisji Nadeshot oddał pałeczkę Yassuo, streamowali również Valkyrae, Elevate i Brooke.

ESPORTER
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy