Reklama

Następne misje PvE trafią do Overwatcha 2 dopiero w 2024 roku

Dyskusji o PvE w Overwatchu 2 ciąg dalszy. Misje, które niedawno trafiły do gry mogą być ostatnimi na bardzo długi czas. Na więcej PvE poczekamy prawdopodobnie do przyszłego roku.

Większość graczy Overwatcha 2 jest już dobrze zaznajomiona z tematem PvE. Oryginalnie Blizzard zapowiadał obszerną aktualizację, która zapewniłaby mnóstwo contentu dla osób zmęczonych rywalizacją PvP albo poszukujących odrobiny różnorodności.

Reklama

Niedawno twórcy poinformowali jednak o decyzji o anulowaniu większości zawartości PvE. Znikają długo wyczekiwane drzewka umiejętności i liczne misje, które miały zapewnić całemu trybowi sporo żywotności. Blizzard zapewniał jednak, że nie jest to absolutny koniec PvE i okazjonalnie będziemy dostawać nowy content tego rodzaju.

Twórcy dotrzymali słowa niedługo później, pokazując graczom zwiastun Invasion podczas Xbox Games Showcase. Z ostatniego wywiadu Emongg z Jaredem Neussem wynika jednak, że tego typu aktualizacje nie będą regularnie trafiały do gry. Neuss poinformował, że Blizzard chce na razie zobaczyć, jak gracze zareagują na Invasion i wyciągnąć z tego wnioski.

Tworzenie misji PvE zajmuje jednak sporo czasu i nie powinniśmy spodziewać się więcej tego typu zawartości w kolejnych paru sezonach. Wygląda więc na to, że na kolejne aktualizacje PvE możemy poczekać nawet do przyszłego roku. Invasion będzie jednak dobrym świadectwem tego, jak Blizzard podchodzi teraz do PvE i czego możemy spodziewać się po następnych misjach.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2 | Blizzard Entertainment
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy