Reklama

​Natus Vincere i Gambit Esports zamykają stawkę ECS Challenger Cup

Znamy już pełną obsadę ECS Challenger Cup. Ostatnimi drużynami, które wypełniły stawkę zmagań, zostały Natus Vincere oraz Gambit Esports.

Znamy już pełną obsadę ECS Challenger Cup. Ostatnimi drużynami, które wypełniły stawkę zmagań, zostały Natus Vincere oraz Gambit Esports.

Obie formacje zostały zaproszone przez organizatora do ostatniego etapu kwalifikacji o awans do piątego sezonu ECS. Na`Vi już jakiś czas temu zrezygnowało z rozgrywek z powodu napiętego terminarza. Gambit natomiast kilkukrotnie walczył o poprzednie edycje ligi, nie uzyskując ostatecznie awansu.

ECS Challenger Cup jest ostatnim etapem rywalizacji do ECS Season 5. Wśród uczestników kwalifikacji znalazło się AGO Esports. W pierwszym spotkaniu Polacy zmierzą się z GODSENT. 

Organizatorzy zdecydowali, że do rozegrania kwalifikacji zostanie wykorzystana drabinka podwójnej eliminacji. Oznacza to, że jedna porażka nie przekreśla szans na uzyskanie slota do głównego sezonu ECS. Przegrany bowiem spadnie do drugiej drabinki. 

Reklama

ECS Challenger Cup zostanie rozegrany w dniach 6-9 marca. Na starcie zmagań stanie osiem zespołów, walczących o dwa miejsca w ECS Season 5. Pary pierwszej rundy zmagań prezentują się następująco:

AGO Esports – GODSENT

Natus Vincere – EPG

Gambit Esports - Fragsters

Heroic - MANS NOT HOT


Patryk GłowackiESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Natus Vincere | Gambit Esports | ECS | ecs season 5 | AGO Esports | s1mple

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy