Reklama

Netflix: Pierwszy odcinek serialu Arcane współstreamowany na Twitchu

​Twitch dołączył do światowej premiery Arcane. Pierwszy odcinek serialu zostanie wyświetlony 7 listopada o 11:00, w ramach współstreamowania z polskimi twórcami. Jest to pierwsza taka okazja w historii, kiedy oficjalnie można zobaczyć serial z platformy Netflix za darmo poza serwisem.

Fani i gracze, którzy włączą transmisję globalnej premiery Arcane na Twitchu i Arcane.com, otrzymają także szansę na dropy Twitcha zawierające ekskluzywne przedmioty do odebrania z poziomu różnych gier Riot. Aby  je zdobyć, należy się upewnić, że konto gracza Riot Games jest podlinkowane na stronie połączeń (https://www.twitch.tv/settings/connections).

Dropy na Twitchu dla fanów i graczy League of Legends można zdobyć podczas oglądania:

Reklama
  • Wspólnej transmisji 1. odcinka Arcane na kanale Riot Games lub ulubionego twórcy na Twitchu (7 listopada 2021 o godzinie 11:00) - główne wydarzenie w PL
  • Na Arcane.com (po zalogowaniu się za pomocą konta Riot) 7 listopada o godzinie 11:00 oraz 3:00 rano.
  • Wspólnej transmisje określonych twórców (lista osób zostanie podana w późniejszym terminie) 2. i 3. odcinka Arcane na Twitchu
  • Transmisji globalnej premiery Arcane na Twitchu Riot Games (7 listopada 3:00 czasu polskiego)

Światowa premiera Arcane, pierwszego serialu telewizyjnego Riot, odbędzie się na platformie Netflix w niedzielę 7 listopada o 3:00 rano. Arcane to jednocześnie pierwszy serial Netflixa, którego wspólna transmisja poza Netflixem odbędzie się wyłącznie na Twitchu. Firma Riot Games zaprosiła twórców z całego świata do wspólnego świętowania tego doniosłego wydarzenia ze swoją społecznością.

Esporter/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Arcane