Reklama

Reklama

Nickmercs przedstawia nowy loadout do AK-47 w Warzone

​Ostatnia aktualizacja Call of Duty: Warzone dała niektórym streamerom nowe pomysły na klasy postaci. Na ich czele stoi Nickmercs, który na swoim kanale opublikował niedawno gameplay z AK-47.

AK-47 znajduje się aktualnie po bardzo ciekawym miejscu w mecie Call of Duty: Warzone. Nie tak dawno temu popularna broń doczekała się delikatnego buffa, który złagodził odrzut i ułatwił nieco kontrolowanie ciągłego strzelania. Już wtedy niektórzy profesjonalni gracze skusili się na powrót do tej broni i zaczęli używać jej jako SMG.

Teraz każdy powinien spróbować AK-47. Po wczorajszym buffie w aktualizacji, która do Warzone wprowadziła również Rambo i Johna McClane’a, AK powinien mieć jeszcze niższy time to kill i opróżniać magazynek w jeszcze szybszym tempie.

Reklama

Gracze zainteresowani przetestowaniem AK-47 w akcji powinni zerknąć na jeden z najnowszych materiałów na kanale Nickmercsa. Jeden z największych streamerów Warzone prezentuje w nim następującą klasę:

  • Barrel: 20" Spetsnaz RPK
  • Muzzle: GRU Suppressor
  • Optic: Microflex LED
  • Ammunition: 45 Rnd
  • Stock: KGB Skeletal Stock

Po obejrzeniu materiału powinniście mieć też dobre spojrzenie na to, w jaki sposób grać z tą klasę i na jakim dystansie sprawdza się AK-47. Kto wie, może niedługo stanie się on nieodłączną częścią nowej mety Warzone.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy