Reklama

Niedługo możemy dostać crossover Fortnite z Fall Guys

Czujni użytkownicy Twittera trafili na ciekawą poszlakę. Jeżeli plotki okażą się prawdą, Epic Games i Mediatonic połączą siły. Fani Fortnite i Fall Guys mogą spodziewać się co najmniej kilku bardzo oryginalnych skinów.

Fortnite jest królem crossoverów, czego nie trzeba chyba nikomu przypominać. Epic Games ma za sobą dziesiątki różnych współprac, które poskutkowały setkami oryginalnych, ekskluzywnych skinów. W Item Shopie popularnego battle royale pojawiali się już superbohaterowie, aktorzy i postaci z innych gier wideo. Dla niektórych sklep Fortnite’a stał się dosłownie sposobem na promocję debiutujących projektów.

Na mniejszą skalę podobną strategię realizuje Fall Guys. Gra cieszyła się ogromną popularnością niecałe dwa lata temu, kiedy pojawiła się na rynku. Kolorowe fasolki szybko dały graczom do myślenia i zaczęła się rywalizacja o coraz to ciekawsze fanarty. Część z nich stała się inspiracją dla Mediatonic do współprac z innymi deweloperami. Swoje fasolki mają w rezultacie chociażby Sonic, Doom Eternal, Nier czy Cuphead.

Reklama

Według znanego leakera posługującego się nickiem iFireMonkey na Twitterze obie te gry mają niedługo połączyć siły. Użytkownik opiera swoje przypuszczenia o zarejestrowane ostatnio linki: "Epic Fallguys Extension" i "Epic Fallguyz Ektenzion". Biorąc pod uwagę, że właścicielem Mediatonic jest Epic, nietrudno wyobrazić sobie tego typu crossover.

Z ekscytacją lepiej poczekać na oficjalne potwierdzenie którejś ze stron. Jeżeli faktycznie dojdzie do takie współpracy, jej efekty powinniśmy zobaczyć w obu grach w formie kilku ekskluzywnych skinów.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Fall Guys
Reklama