Reklama

Nieoficjalnie: Patitek od 2018 roku na ławce rezerwowych VenatoreS

Szykuje się duża zmiana na polskiej scenie CS:GO. Najpewniej w 2018 roku na ławkę rezerwowych VenatoreS trafi Patryk "Patitek" Fabrowski.

VenatoreS to jedna z lepszych polskich formacji "cs'a". Ostatnio zespół osiagnął spory sukces, awansując do finału Polskiej Ligi Esportowej 2. Wcześniej "Myśliwi" pokonali m.in. Virtus.pro w kwalifikacjach do regionalnych finałów WESG.

Liderem zespołu niewątpliwie był "Patitek". Kwalifikacje do WESG były jednak początkiem złego dla zawodnika, u którego wykryto VAC bana na innym koncie. To sprawiło, iż drużyna została usunięta z rozgrywek do czasu wyjaśnienia sprawy.

Po kilku tygodniach czekania Valve oficjalnie potwierdziło, że zbanowane konto należało do Fabrowskiego, co uniemożliwia mu wystapienie w praktycznie żadnych dużych turniejach oraz kwalifikacjach z nimi związanych.

Reklama

Z tego powodu "Myśliwi" najpewniej zdecydują się na zmianę. O usunięciu "Patitka" z głównego rosteru w 2018 roku poinformował na swoim streamie Karol "tecek" Kopczyński. Na razie jednak organizacja nie wydała oficjalnego oświadczenia w sprawie, choć wydaje się to kwestią czasu.

Patryk Głowacki

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Venatores | Patitek
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy