Reklama

Niespodziewana wizyta Adama Małysza. Kogo odwiedził słynny sportowiec?

Streamy na Twitchu z miejsc publicznych nierzadko powodują niespodziewane sytuacje. We wtorkowe popołudnie doszło do kolejnego z takich zdarzeń. Otóż znany kebab na Twitchu odwiedził sam... Adam Małysz.

Temat jedzenia mało popularny na Twitchu

Tematyka jedzeniowa na Twtichu nie jest tak popularna, jak na YouTube. Platforma należąca do Google’a jest zalewana filmami z testowania różnego jedzenia z całego świata, gotowania czy opowiadania o różnych tajnikach kulinariów. W Polsce rekordy popularności od wielu miesięcy bije duet Książulo (dawniej KolorowyVlog) oraz Wojek, którzy jeżdżą po restauracjach w całej Polsce i okazyjnie poza granicami kraju, testując budki z kebabami, burgerownie, bary mleczne, a czasami też bardziej prestiżowe restauracje. Zupełnie inaczej jest na Twitchu. Platforma stworzona do streamowania ma zdecydowanie mniej tego rodzaju contentu.

Reklama

Wprawdzie jest kilka kanałów, na których możemy oglądać pracę w restauracji od strony zaplecza, lecz jest to niszowa dziedzina. Jednym z przedstawicieli takiego streamowania jest Kebab u Rudego. Restauracja z tym tureckim daniem mieści się w Krakowie. Kanał może pochwalić się ponad 37 tysiącami obserwujących na Twitchu. Okazuje się, że we wtorek restaurację odwiedził niespodziewany gość. Był nim sam... Adam Małysz.

Adam Małysz pojawił się u polskiego streamera

Kanał kebab_u_rudego nie jest popularnym polskim kanałem na Twitchu. Na przestrzeni ostatnich trzech miesięcy średnio ogląda go 232 widzów według statystyk zamieszczonych w serwisie twitchtracker.pl. Jednak we wtorek stało się coś, co odróżniło tę transmisję od wszystkich innych. Lokal odwiedził sam Adam Małysz. Nie wiadomo, czy była to zaplanowana wizyta wcześniej poprzez zaproszenie twórców, czy nasz wybitny skoczek narciarski przypadkowo wybrał akurat tę krakowską restaurację.

Wydaje się jednak, że było to czyste dzieło przypadku, gdyż sam właściciel lokalu i streamer jednocześnie, był bardzo zaskoczony obecnością polskiego czterokrotnego medalisty olimpijskiego i również czterokrotnego mistrza świata w skokach narciarskich. Taka sytuacja należy do niezwykle rzadkich, więc twórcy zdecydowali się na uwiecznienie momentu wizyty na klipie, a jego obejrzenie jest możliwe po wpisaniu odpowiedniej komendy na czacie. Jeden z najwybitniejszych skoczków narciarskich w historii pochwalił zaserwowane danie. Niewykluczone zatem, że jeszcze zobaczymy go kiedyś podczas transmisji na Twitchu.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: twitch.tv
Reklama