Reklama

Nietypowa aktualizacja Fortnite?

​Japoński streamer o pseudonimie "urara_123" poinformował na pośrednictwem Twittera, że na graczy Fortnite’a czeka w najbliższym czasie bardzo interesująca aktualizacji. Wtorkowa łatka ma zawierać "najbardziej niesamowitą rzecz na świecie".

Epic Games zdążyło nas przez lata przyzwyczaić do bardzo niestandardowych projektów w ramach Fortnite: Battle Royale. Takich akcji można wymienić wiele. Począwszy od tradycji różnych eventów, poprzez współprace z czołowymi markami aż po rozwiązania gameplayowe.

Nie wszystkie zmiany wdrożone za pomocą aktualizacji przypadały do gustu graczom. Zarzuty dotyczyły głównie zbyt częstej rotacji broni, przez co bardzo trudno było ustabilizować styl gry.

Twórcy z amerykańskiego studia nie słuchali się jednak tych głosów i do dnia dzisiejszego potrafią bardzo radykalnie odmienić zestaw dostępnych broni. W zasadzie co kilka tygodni są dodawane lub usuwane jakieś akcesoria z ekwipunku.

Reklama

Wszystko wskazuje jednak na to, ze wkrótce fani słynnego battle royale’a mogą doczekać się bardzo nietypowej aktualizacji. Sugeruje tak jeden z japońskich influencerów. To bardzo rzadkie zjawisko, by członek azjatyckiej społeczności publikował przecieki odnośnie Fortnite’a  - dlatego między innymi ta sprawa wygląda bardzo intrygująco.

Aktualizacja 15.40 ma pojawić się już w najbliższy wtorek - 16 lutego. Japoński streamer posługujący się pseudonimem "urara_123" przyznał, że nadchodząca łatka będzie zawierała "najbardziej niesamowitą rzecz na świecie".

Na razie niestety nie wiadomo, o co może chodzić azjatyckiemu twórcy. Wszystko jednak wygląda bardzo intrygująco. Epic Games nie zapowiadało, że w najbliższym czasie planuje dodać coś nadzwyczajnego. Amerykanie jednak niejednokrotnie zdążyli już zaskoczyć swoich fanów.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje