Reklama

"Nikogo to nie obchodzi, jakiej orientacji seksualnej jestem" - gwiazda internetu zszokowała swoich fanów

​Imane Anys, znana w internecie szerzej jako "Pokimane" zaskoczyła swoich widzów po raz kolejny na popularnej platformie streamerskiej. Tym razem, dziewczyna podzieliła się informacją o swojej orientacji seksualnej i jej podejściu do tego typu tematów.

Pokimane wyrosła na wielką gwiazdę Twitcha, pokonując coraz to kolejne bariery na swojej drodze. 25-latka przyznawała wielokrotnie, że dzięki wytrwałości i konsekwencji, udało jej się dopiąć swego i spełnić kilka marzeń.

Obecnie influencerka posiada gigantyczne wręcz zasięgi w sieci. Dość powiedzieć, że na samym YouTube, liczby oscylują w granicach 6,7 milionów subskrybentów. Na Twitchu z kolei, wynik 8,2 miliony obserwujących pozwala umieścić streamerkę na pierwszym miejscu w rankingu w tej kategorii, jeśli chodzi o płeć żeńską.

Reklama

Jakiś czas temu, Pokimane ogłosiła krótką przerwę od transmitowania, co zasmuciło jej wierną publikę, jednak po powrocie, ta znowu licznie zagościła na jednym ze streamów prowadzonych na żywo. Ponadto, fani zauważyli, że po powrocie - streamerka chętniej dzieli się swoim życiem prywatnym i przemyca na transmisjach swoje prywatne poglądy na wiele różnych spraw.

Podczas ostatniej transmisji, jeden z fanów pokusił się o bardzo konkretne pytanie odnośnie orientacji seksualnej popularnej influencerki.

"Tak naprawdę, całe życie czułam się hetero, ale teraz temat związany z seksualnością jest na świeczniku, więc ludzie tak naprawdę podchodzą do tego zmiennie. Nikogo to nie obchodzi, jakiej orientacji seksualnej jestem. To nie ma znaczenia, więc nawet nie dbam o to, by się tym dzielić i o tym rozmawiać" - skwitowała gwiazda internetu.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje