Reklama

Reklama

Ninja otrzymał własny skin w Fortnite

​Wczoraj w szalenie popularnym Fortnite pojawiła się aktualizacja oznaczona numerem 11.40, wprowadzająca do gry szereg interesujących nowości. Szczególne powody do zadowolenia ma streamer Ninja, który otrzymał od deweloperów prawdziwy prezent - własną skórkę postaci.

Skórka dostępna jest wyłącznie od dzisiaj - 16 stycznia - do 19 stycznia, więc warto się pośpieszyć. Trzeba ją kupić, lecz nie wiemy jeszcze, jaka będzie ostateczna cena. Mężczyzna sugerował, że coś będzie się działo, już od poniedziałku, zapowiadając "MASYWNE zaskoczenie" na Twitterze.

Jeśli o innych zmianach w łatce 11.40 mowa, to do gry powraca ciężki karabin szturmowy. W trybach bez rywalizacji możemy teraz także używać maszyn ulepszających, by przerobić posiadany karabin szturmowy na ciężki karabin szturmowy. Obecnie funkcja działa też w trybie rankingowym - to błąd.

Reklama

Jednocześnie zmniejszono ilość materiałów niezbędnych do ulepszania broni przy użyciu maszyn ulepszających, a do laboratorium bojowego dodano następujące przedmioty: pistolet krzemieniowy (warianty zwykły i niepospolity), granat uderzeniowy oraz granat impulsowy.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy