Reklama

Reklama

"NitroZyniak" permanentnie zbanowany na YouTube! Znany jest powód

​Sergiusz "NitroZyniak" Górski jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych youtuberów w Polsce. Twórca, który przez lata budził wiele kontrowersji, teraz otrzymał bana na YouTube. Według informacji portalu Spidersweb.pl, nałożona blokada jest dożywotnia.

Wiele kontrowersji wokół "Nitro"

Sergiusz "NitroZyniak" Górski zdobył popularność w sieci kilka lat temu. Wówczas zajmował się głównie rozmowami telefonicznymi na swoich transmisjach, w trakcie których obrażał między innymi konsultantów telefonicznych różnych firm czy też inne losowe osoby. Górski znany jest także z robienia contentu na portalu Omegle.tv, gdzie niejednokrotnie wyrażał się w obraźliwy sposób o swoich rozmówcach.

To jednak nie jest całe spektrum działalności tego youtubera. "Nitro" zaistniał także w esporcie. Był jednym z założycieli współwłaścicielem organizacji Pompa Team, która miała dywizje między innymi w CS:GO czy League of Legends. Górski musiał zrezygnować z funkcji przewodniczenia Pompy Team, gdyż Riot Games zbanował go za łamanie wytycznych i zasad firmy. Między innymi chodziło o zachowania w grze (na wewnętrznym czacie), ale także o oburzające wpisy na Twitterze.

Reklama

Ostatnio o tym twórcy zrobiło się głośno za sprawą filmu na kanale "Nie wiem, ale się dowiem!", gdzie dokonano analizy jego kariery zbudowanej na wątpliwie etycznym contencie. Po nieco ponad dobie od filmu oba konta "NitroZyniaka" zostały zbanowane przez YouTube. Czy wpływ na to miał opublikowany w poniedziałek film? Górski zabrał głos w tej sprawie.

"NitroZyniak" zbanowany na YouTube. Wyjaśnienia na Twitterze

We wtorek popołudniu YouTube nałożył karę na dwa konta Górskiego. Wielu sądziło, że to jest efekt głośnego filmu, który ma już ponad 300 tysięcy wyświetleń. Sam youtuber twierdzi zupełnie coś innego. Ma być to efekt działania na kanale z kwietnia.

Do zupełnie innych informacji dotarł serwis Spidersweb.pl. Redaktorzy tego portalu skontaktowali się z biurem prasowym YouTube, który przesłał oświadczenie o następującej treści:

Oznacza to, że dwa konta jednego z największych polskich youtuberów zostały permanentnie usunięte. Wcześniej ten sam los podzielił na platformie Twitch.tv i od kilkunastu miesięcy nie może tam streamować. Teraz blokada na YouTube będzie oznaczała, że Górski prawdopodobnie na jakiś czas przestanie tworzyć treści wideo w sieci.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: youtube | Sergiusz "Nitro" Górski

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy