Reklama

Nowa strzelba wkrótce w Fortnite

​Do Fortnite: Battle Royale w najbliższym czasie trafi nowa strzelba. Wiadomo już, jakie będzie miała statystyki i siłę rażenia. "Black Drum" pojawi się prawdopodobnie w szóstym sezonie. Wcześniej była dostępna w "Ratowaniu Świata" - czyli innym rodzaju rozgrywki Fortnite’a.

Słynące z dynamicznych zmian w swojej grze Epic Games nie rezygnuje z mieszania w dostępnym arsenale broni. Bardzo często asortyment ulega zmianie, przez co regularnie należy przyzwyczajać się do nowych styli w walce.

To praktyka znana w zasadzie od samego początku popularności Fortnite’a, więc nie powinna nikogo dziwić. Z pewnością jednak wielu irytuje fakt, że trudno o wyrobienie sobie przyzwyczajenia i dokładnego wyszkolenia strzelania z danych broni.

Fortnite od lat nie odpuszcza tej praktyki i wszystko wskazuje na to, że widzimy jej ciąg dalszy. Odkryto, że w szóstym sezonie pojawi się nowa strzelba. Znana jest ona już z Fortnite: Ratowanie Świata. Dlatego też znamy jej możliwości, choć niewykluczone, że przejdzie ona pewne modyfikacje, zanim trafi na serwery.

Reklama

"Black Drum" ma posiadać magazynek mieszczący dziesięć nabojów. Ponadto czas przeładowania ma wynosić 2,8 sekundy, co jest dość długim procesem. Ponadto w którejś z wersji ma zadawać 15,7 obrażeń względem innych graczy. Z pozoru wydaje się, że to niewiele, lecz bardzo prawdopodobne, iż broń będzie bardzo celna oraz być może ulepszona.

Epic Games jak na razie nie odnosi się do tych doniesień. Nie wiemy zatem, czy omawiana strzelba będzie jedynym nowym dodatkiem w szóstym sezonie Fortnite: Battle Royale. Jest wielce prawdopodobne, że zmian w ekwipunku będzie znacznie więcej.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje