Reklama

Nowe animacje w EA Sports FC 24 zachwycają internautów

EA Sports FC 24 to gra, na którą czekają miliony fanów piłki nożnej na całym świecie. Najbardziej wyczekiwana produkcja od Electronic Arts jest już w ostatniej fazie do premiery. W sieci pojawiły się fragmenty z nowych animacji, które zostały dodane.

EA Sports FC 24 nadchodzi wielkimi krokami. Premiera gry zaplanowana jest na 29 września, choć tydzień wcześniej dostęp do gry otrzymają abonenci usługi EA Play. Najnowsza gra piłkarska jest bezpośrednią kontynuacją słynnej serii FIFA. Kanadyjskie studio postanowiło nie przedłużać współpracy z Międzynarodową Federacją Piłkarską (FIFA) i tworzy produkt pod zupełnie nową nazwą. Jednak nie można ukrywać, że tytuł będzie czerpał bardzo dużo z gry FIFA 23.

Reklama

Pozostanie m.in. ten sam silnik graficzny (Frostbite), a pozostałe technologie znane z poprzednich gier piłkarskich od EA, będą rozwijane. Gracze, którzy mają dostęp do wersji beta gry uważają, że gra w rozgrywce nie niesie za sobą rewolucji względem FIFY 23. Jedną z większych zmian jest dodanie mnóstwa animacji do gry.

W tej kwestii produkcja zostanie bardzo poważnie zmodyfikowana. Na wirtualnym boisku będziemy mogli zauważyć wiele różnych nowych zachowań naszych zawodników. Jednym z nich jest poruszanie się przy rzutach karnych.

Jeden z twitterowych profili zajmujących się tematyką EA Sports FC 24 zaprezentował nowe animacje zawodników wykonujących rzuty karne. Nabiegi na piłkę mają być od teraz zdecydowanie bardziej realistycznie. Ruchy czołowych piłkarzy, jak chociażby Kyliana Mbappe przy wykonaniu "jedenastki" wyglądają niemal identycznie, jak to co widzimy podczas transmisji z meczów piłkarskich.

Widać, że Kanadyjczycy postarali się o dopracowanie wielu animacji w najdrobniejszych szczegółach, co dodaje jeszcze większego realizmu w nadchodzącej produkcji. Twórcy zapewniają, że wielu animacji jeszcze nie widzieliśmy i możemy bardzo zaskoczyć się niektórymi wdrożonymi pomysłami.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: EA Sports FC 24
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy