Reklama

Nowe OpTic Gaming zalicza solidny start w drugim etapie CWL Pro League

​Długo musieliśmy czekać, żeby wreszcie zobaczyć w akcji nowy skład OpTic. Na szczęście panowie nie zawiedli, a ich mecz napawa optymizmem.

Nie rozpoczęli co prawda pierwszego dnia od najsilniejszego rywala, bowiem wczoraj zmierzyli się z osłabionym oddaniem skrapza UNILAD, ale może doda im to pewności siebie przed nadchodzącymi spotkaniami.

Chociaż OpTic w pierwszych dwóch mapach absolutnie zdominowało przeciwnika, pewnie wygrywając Hardpoint i niszcząc UNILAD 6-0 na S&D, nie był to aż tak jednostronny mecz.

Rywale OG wzięli CTF na swoje konto, by nieco później sprawić spore kłopoty drużynie Crimsixa na drugim hardpoincie. W kluczowym dla spotkania momencie Scump zaliczył pięknego triple killa, nie dając przeciwnikowi szans na piątą mapę.

Reklama

Na mecze OpTic z poważnymi przeciwnikami będziemy musieli niestety jeszcze trochę poczekać. Dzisiaj zawodnicy zmierzą się z Tainted Minds, a pojedynek przeciwko nowej druzynie Formala, Luminosity Gaming, nastąpi na samym końcu, jako ostatni dzień trzeciego tygodnia.

Tomasz Alicki

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: CWL Pro League