Reklama

Nowy bohater Overwatcha zbliża się do nas wielkimi krokami

​Wciąż nie znamy większości szczegółów odnośnie dwudziestej siódmej postaci, ale Jeff Kaplan zaczyna zdradzać graczom coraz więcej informacji odnośnie samego etapu kreatywnego. Tym razem dowiedzieliśmy się kilku rzeczy dzięki jego wypowiedzi na łamach Overwatch Central.

Minął nieco ponad miesiąc, od kiedy pierwszy raz Jeff wspomniał coś o kolejnej postaci. Okazuje się, że prace nad nim wciąż trwają, są coraz bardziej zaawansowane i deweloper nie planuje się wycofać z koncepcji, którą obrali wcześniej.

Reklama

Na wersjach testowych, gdzie zespół Overwatcha testuje swoją grę, nowy bohater oficjalnie pojawił się już na ekranie wyboru postaci. Kaplan uznaje to za bardzo dobry znak. Odpowiedni ludzie w tym samym czasie pracują również nad skinami dla kolejnego bohatera.

Jedno wiemy na pewno: na takim etapie produkcji nie ma już raczej odwrotu, co w swoich wypowiedziach podkreślił również Jeff. Zrealizowali swój pomysł, zespół najwyraźniej go zatwierdził i przechodzą teraz do intensywnej pracy nad umiejscowieniem postaci w świecie Overwatcha, balansem oraz wyglądem.

Dowiedz się więcej na temat: Overwatch

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje