Reklama

Reklama

Nowy granat w Fortnite

​Epic Games zapowiedziało nowy przedmiot, który ma trafić do Fortnite: Battle Royale. Tym razem do użytku graczy zostanie dodany granat. Według zapowiedzi, ma on spowodować czasowe zniknięcie gracza na mapie. Można się spodziewać go w jednej z najbliższych aktualizacji.

W ostatnim okresie Epic Games dodawało bardzo duże aktualizacje do swojego tytułu. Wśród propozycji trybów pojawił się między innymi taki, który został poświęcony w pełni bohaterom filmu "Avengers: Koniec gry".

Wraz z trybem, do Fortnite’a zostały wprowadzone skórki oraz przedmioty związane z produkcją od Marvel Studios. Pojawiły się również wyzwania, których ukończenie będzie nagradzane upominkami od wyżej wspomnianego studia filmowego. Teraz Epic Games wdroży element, który zmieni w jakimś stopniu główną rozgrywkę w battle royale.

Reklama

Wspominanym przedmiotem ma być granat. Treść jego zapowiedzi brzmi równie interesująco, jak przy poprzednich aktualizacjach, a mianowicie - "Zniknij w cieniu. Zbieranie w maskowaniu potrafi zaskoczyć!". Zajawka ta sugeruje, że użycie granatu będzie skutkowało czasowym zniknięciem gracza, który go użyje.

Będzie to jeden z tych przedmiotów, który ma za zadanie pomóc, a nie zlikwidować rywala. Mechanika znikania już wcześniej była wdrażana do gry. W przeszłości na mapie znajdowały się kryształy, których użycie skutkowało zniknięciem, a zamiast postaci, przemieszczała się jedynie smuga. Teraz może być podobnie.

Gracze powinni otrzymać aktualizację już w tym tygodniu. Najczęstszymi dniami, w których wprowadzane są nowinki do Fortnite są wtorki oraz środy. Trzeba pamiętać jednak, że "Epicy" potrafią zaskoczyć swoich fanów i dodać przedmiot w nieoczekiwanym momencie.

Krzysztof Chałabiś

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL