Reklama

Nowy patch do EA Sports FC 24. Zawarte są w nim polskie ligi oraz puchary

EA Sports FC 24 jest piłkarską grą, która może poszczycić się największym pakietem praw licencyjnych do lig, pucharów czy drużyn futbolowych. Jednak oczywiście, nie wszystkie rozgrywki zawarte są w produkcji od EA Sports. Do sieci trafił właśnie Polish Expansion Patch 24, który jest dużym uzupełnieniem zawartości gry.

Fanowskie dodatki do gier piłkarskich stały się codziennością

Wgrywanie nowej zawartości do gier piłkarskich kojarzy się zdecydowanie bardziej z serią Pro Evolution Soccer niż z FIFA. Wynika to z prostej przyczyny. Gra od KONAMI od zawsze dysponowała dużo uboższą paletą praw licencyjnych. Zazwyczaj było to kilka lig i to tych mniej prestiżowych oraz pojedyncze większe kluby piłkarskie. Dlatego też fani produkcji japońskiego studia Konami musieli wgrywać specjalne patche, które zapewniały licencjonowane ligi, kluby oraz ich herby, stroje czy nawet stadiony. Wówczas Pro Evolution Soccer stawał się bardziej konkurencyjną grą dla FIFY.

Reklama

Jednak od kiedy nastąpił rebranding i teraz gra od Konami nazywa się eFootball, zainteresowanie tą produkcją wyraźnie spadło, choć tytuł ten nadal posiada swoją wielotysięczną publikę. EA Sports FC 24 jako kontynuator legendarnej serii FIFA również nie jest idealny. Choć wszystkie podstawowe rozgrywki ligowe są, można grać w wirtualnej Lidze Mistrzów oraz w innych europejskich pucharach, to brakuje chociażby innych polskich rozgrywek niż PKO Ekstraklasa.

Teraz fani udostępnili Polish Expansion Patch 24. Znajdziemy w nim bogatą ofertę dla polskich graczy i kibiców.

EA Sports FC 24 z polską modyfikacją

Polish Expansion Patch to dodatek, który interesuje przede wszystkim polskich graczy. Patch znany jest od dawna graczom z polskiej sceny EA Sports FC (wcześniej FIFA). Dzięki pracy modderów możemy w EA Sports FC zagrać drużynami z kilku poziomów rozgrywkowych znad Wisły. W patchu znalazły się rozgrywki Fortuna 1. Ligi, 2. Ligi, 3. Ligi oraz Puchar Polski, a także Superpuchar Polski. Wszystkie te ligi oraz puchary uzupełnione są również o grafiki meczowe z telewizji czy logotypy stacji telewizyjnych.

Wraz z dodaniem rozgrywek, w grze pojawiły się także kluby rywalizujące w mijającym sezonie na tych poziomach ligowych. Ponadto modyfikacji uległa także PKO Ekstraklasa, która została wzbogacona również o grafiki, które znamy z transmisji telewizyjnych. Dodane kluby, wraz z oryginalnymi herbami, koszulkami oraz składami to na pewno wielka gratka dla polskich graczy EA Sports FC 24. Twórcy Polish Expansion Patch po raz kolejny wykonali kawał dobrej roboty.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: EA Sports FC 24
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy