Reklama

Nowy sezon Fortnite opóźniony o tydzień

​Miliony fanów na całym świecie musi uzbroić się w cierpliwość. Epic Games ogłosiło, że dziesiąty sezon zmagań rankingowych w sieciowej strzelance Fortnice przeciągnie się o tydzień, więc kolejny - jedenasty - ukaże się z siedmiodniowym opóźnieniem w porównaniu ze standardowym cyklem.

Z drugiej strony, gracze będą mieli dzięki temu więcej czasu na wypełnienie obecnej przepustki sezonowej, z dziesiątego sezonu. W związku z opóźnieniem premiery od 8 października powinniśmy otrzymać pewne nowości, co powinno wystarczyć do 13 października, gdy rozpocznie się 11 sezon.

"Zaczynamy dogrywkę... zanim skończy się nam czas. Ukończcie cele w misji Dogrywki - Poza czasem. Do zdobycia czekają nagrody na zakończenie sezonu, w tym PD, elementy kosmetyczne i pamiątkowy ekran wczytywania" - czytamy w ogłoszeniu na oficjalnej stronie popularnej produkcji.

Reklama

W ramach atrakcji, tryby okresowe Ruszanych Stref - Pustynia, Wir, Koloseum i Spływ Rzeką - zostały połączone w dwa tryby okresowe. Do gry przywrócono także pistolet krzemieniowy i naprawiono błąd, który powodował, że niektórzy gracze mieli problemy z kolejką do Mordowni.

Mówiąc dokładnie, misja "Poza czasem" będzie dostępna od godziny 15:00 we wtorek 8 października polskiego czasu, do godziny 20:00 w niedzielę 13 października. Po tym czasie powinien rozpocząć się właśnie kolejny, jedenasty sezon zmagań rankingowych.

Nie jest obecnie jasne, co dokładnie czeka graczy w kolejnym sezonie, lecz nieoficjalnie mówi się o bardzo dużej nowości, czyli o całkiem nowej mapie. Skala takiego przedsięwzięcia mogłaby po części tłumaczyć, skąd bierze się takie dodatkowe, tygodniowe opóźnienie.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy