Reklama

Nowy update do Fortnite’a zamienia Neo Tilted w scenę rodem z Westernu

​Zgodnie z przewidywaniami społeczności, doczekaliśmy się kolejnej zmiany na mapie Fortnite’a. Dzisiejszy Content Update nie tylko odwraca popularną lokację do góry nogami, ale wprowadza również nową broń.

Zacznijmy od odpowiedzi na proste pytanie, które pojawiać się będzie w głowach większości fanów Fortnite’a przy okazji kolejnych aktualizacji. Nie, mechy nie zostały znerfione. Potężne roboty będące jednym z głównych tematów do narzekań graczy pozostały w nienaruszonym stanie. Miejmy nadzieję, że Epic potrzebuje po prostu trochę więcej czasu, żeby znaleźć rozwiązanie sytuacji, w jakiej postawił ich Sezon X.

Jeżeli chodzi o wprowadzone dzisiaj zmiany, głównym bohaterem jest pierwszy Rift Zone. Jak zapowiadały patch note’y nowego sezonu, co jakiś czas na mapie mają pojawiać się strefy działające wbrew podstawowym regułom Fortnite’a.

Reklama

Pierwszym przykładem jest Tilted Town. Futurystyczne Neo Tilted zniknęło z powierzchni ziemi, a w jego miejsce pojawiła się lokacja rodem z Dzikiego Zachodu. Co więcej, w obrębie całego Tilted Town nie można niczego budować ani niszczyć żadnych budynków. Będziemy więc polegać wyłącznie na swoich umiejętnościach mechanicznych.

Gdyby tego mało, Epic zdecydowało się również przywrócić do gry kilka broni, które znajdziemy wyłącznie w Tilted Town. Z powrotem do Fortnite’a trafiły Double Barrel Shotgun, Six Shooter, Hunting Rifle oraz szary Infantry Rifle. Jeżeli podobnie będą wyglądać kolejne aktualizacje, przed nami sezon pełen emocji.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy