Reklama

Reklama

Nowy zwiastun Call of Duty Warzone Mobile przedstawia tryby gry

​Rozwój mobilnego portfolio Activision trwa w najlepsze. Kolejną produkcją mającą potencjalnie znaczący wpływ na dochody wydawcy jest Call of Duty Warzone Mobile, o którym dowiadujemy się ostatnio coraz więcej.

Warzone 2.0 może wzbudzać wciąż spore wątpliwości wśród graczy, a jego stan techniczny pozostawia wiele do życzenia, ale cieszy się ogromną popularnością. W pięć dni nowe battle royale sprawdziło ponad 25 milionów użytkowników, serwery są pełne graczy, a streamerzy i YouTuberzy po długich przerwach wrócili do gry.

Nic więc dziwnego, że od dłuższego czasu Activision szykuje się do powtórzenia tego sukcesu na urządzeniach mobilnych. PUBG Mobile ma wiele fanów na wschodzie, może pochwalić się nawet rozwiniętą sceną esportową, a brak większej konkurencji oznacza, że Activision ma pełne pole do popisu.

Reklama

W ramach ciągłego budowana ekscytacji wokół zbliżającego się powoli debiutu Call of Duty Warzone Mobile przedstawiono kolejny zwiastun. Na powyższym materiale możecie zobaczyć nie tylko gameplay z mobilnego battle royale, ale również nowy tryb gry, Team Deathmatch. Activision potwierdziło ponadto, że w pełnej wersji gry dostępna będzie Dominacja.

Call of Duty Warzone Mobile ma zadebiutować w 2023 roku. Na ten moment nie wiemy nawet niestety, w który kwartał celuje Activision. Do tej pory potwierdzono jednak, że w meczu battle royale weźmie udział do 128 graczy i jak widać na powyższym przykładzie, nie będzie to jedyny tryb gry.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy