Reklama

Reklama

NOX Esports z awansem do finału Polish Cup Winter

​Sobotnie starcia w ramach Polish Cup Winter w Rainbow Six: Siege przyniosły wielkie emocje. W spotkaniach dolnej drabinki spotkały się formacje Illuminar oraz Cromocodiles. Natomiast o wielki finał zawalczyły NOX Esports z devils.one.

Illuminar Gaming - Cromocodiles

Consulate - mapa, na której rozpoczęto zmagania dolnej drabinki Polish Cup Winter dostarczyła kibicom wielu emocji. Pierwsza połowa na tej lokacji zakończyła się remisowo - 3:3. Żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć większej przewagi nad rywalem w tym fragmencie spotkania.

Tak też było do końca regulaminowych rund. Wynik 6:6 oznaczał pierwszą w fazie play-off dogrywkę. Ta zakończyła się triumfem Cromco i to oni mogli cieszyć się z prowadzenia w całym spotkaniu 1:0.

Zawodnicy Cromocodiles rozpędzili się na Coastline i udowodnili, że są lepszą formacją. Już w pierwszej części potrafili zdobyć dwa punkty przewagi, co pozwalało na prowadzenie na półmetku mapy 4:2.

Reklama

Do końca spotkania nie oddali już prowadzenia, a nawet powiększyli jego rozmiary. Ostatecznie pokonali Illuminar Gaming 7:3 i to oni zachowali dalsze szanse na triumf w Polish Cup Winter.

NOX Esports - devils.one

Potyczka NOX Esports z devils.one miała wielką wagę. Zwycięska drużyna miała zapewniony awans do wielkiego finału Polish Cup Winter. Porażka jednak nie oznaczała przekreślenia na to szans - drużyna wówczas lądowała w finale dolnej drabinki.

NOX w tym meczu było jednak wyraźnie lepszą formacją. Na Theme Park nie pozostawili wątpliwości, kto z tych dwóch drużyn gra lepiej w Rainbow Six: Siege. Wygrali oni pierwszą mapę 7:3 i znacznie przybliżyli się do awansu.

Druga mapa - Consulate już nie była tak łatwa dla NOX. Devils.one postawiło znacznie trudniejsze warunki swoim rywalom. Na półmetku widniał wynik 3:3 i obie drużyny mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dokonało jednak tego NOX, które w drugiej połowie okazało się minimalnie lepsze i wygrało 7:5.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy