Reklama

NRG Dizzy rezygnuje z profesjonalnej kariery i skupia się na streamowaniu

​Jeden z najpopularniejszych graczy Apex Legends, który błyskawicznie zyskał popularność dzięki swoim umiejętnościom mechanicznym, kiedy gra dopiero pojawiła się na rynku, rezygnuje z dalszego udziału w scenie esportowej. Dizzy dołącza tym samym do szerokiego grona full-time streamerów.

19-latek opublikował na swoim Twitterze kilka krótkich akapitów zapowiadających jego plany na przyszłość. Dizzy zdecydował się opuścić szeregi NRG i skupić się na karierze streamera. Jak sam przyznał, nie była to dla niego łatwa decyzja, ale musiał w końcu zdecydować się, w jakim kierunku powinna iść jego przyszłość.

Sądząc po jego dotychczasowych streamach, wygląda to na odpowiednią decyzję. Profesjonalna scena Apex Legends nie wygląda zbyt obiecująco, a Dizzy regularnie pokazywał już, że jest mechanicznym talentem na poziomie Shrouda.

Reklama

Może śmiało zabrać się za jakikolwiek FPS i po kilku godzinach wstępnych przygotowań dominować grami publicznymi. Tego typu gracze potrafią szybko zyskiwać sobie sporą popularność, co doskonale pokazały jego początki w Apexie.

Samo NRG w battle royale reprezentować będą Ace i Mohr. Jako aktualny rezerwowy w podstawowym składzie powinien znaleźć się co prawda KingRichard, ale ciężko uwierzyć, żeby organizacja nie zdecydowała się na poszukanie towarzystwa dla dwójki utalentowanych graczy.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Apex Legends