Reklama

Reklama

Ocelote wyjaśnia, dlaczego nie sprzedał Perkza Fnatic

​Chociaż Perkz już kilka dni temu zaczął aklimatyzację w Cloud9, społeczność nie przestaje dyskutować o okolicznościach jego transferu. Głos w tej sprawie zabrał ostatnio nawet Ocelote, właściciel G2 Esports.

Ocelote był niedawno gościem Crack Down, podcastu prowadzonego przez IWillDominate’a i Thorina. Właściciel G2 Esports przez blisko dwie godziny rozmawiał o swojej organizacji, kulisach transferu Perkza do Cloud9 oraz amerykańskiej scenie.

Thorin w pewnym momencie zadał pytanie, którego oczekiwali od niego prawdopodobnie wszyscy słuchacze tego odcinka - "Dlaczego nie sprzedałeś Perkza do Fnatic?". Ocelote wreszcie powiedział z kolei to, czego spodziewało się po nim wielu widzów LEC i LCS.

"Wyobraź sobie, że Perkz ląduje we Fnatic. W wyniku tego transferu drużyna wraca do formy i zostaje odbudowana. Czy ja tego chcę? Nie, ponieważ chcę mieć wszystkie możliwości w zasięgu ręki. Czy takie podejście czyni mnie złą osobą? Byłbyś wyjątkowo naiwny, gdybyś myślał, że można zbudować tak dobra drużynę, dając wszystkim... To się po prostu nie wydarzy" - mówił podczas swojej wizyty Carlos.

Reklama

Chwilę później poszedł o krok dalej, wspominając, że organizacja ma zarabiać pieniądze i nie jest niestety w stanie płacić swoim zawodnikom w Red Bullach. Powyższa wypowiedź szybko pojawiła się na Reddicie i w kilka godzin znalazła się wśród najpopularniejszych postów.

Chociaż nikt nie był zaskoczony wypowiedzią Carlosa, większość użytkowników wypomina mu post na Twitterze sugerujący, że Perkz może iść tam, gdzie tylko chce. 

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: G2 Esports

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy