Reklama

Reklama

Oficjalnie: John Cena zadebiutuje w Fortnite!

​Jeden z najpopularniejszych wrestlerów na świecie - John Cena pojawi się w Fortnite: Battle Royale. Amerykańska gwiazda WWE dołączy do innych znanych postaci, których wizerunek w postaci skina będzie można zakupić w wirtualnym sklepie. Do kupienia będzie ona już 28 lipca.

Cena jest od wielu lat ikoną wrestlingu

Amerykanin zadebiutował w profesjonalnym wrestlingu w listopadzie 1999 roku, czyli już niemal 23 lata temu. Pierwsze kroki stawiał pod skrzydłami Ultimate Pro Wrestling. Jednak już w kolejnym roku podpisał kontrakt z World Wrestling Federation. Jednak droga na szczyt Ceny potrwała dość długo. Młodzian wówczas nie mógł przebić się wśród takich gwiazd, jak Undertaker, Shaun Michaels czy Triple H.

Oficjalny debiut w World Wrestling Entertainment (po przekształceniu z WWF) nastąpił dopiero w 2002 roku. Jego kariera od tamtego czasu nabrała niesamowitego tempa. Pierwszym jego wielkim sukcesem było zdobycie pasa WWE Champion podczas WrestleManii 21 w 2005 roku. Wtedy już było wiadomo, że 28-letni zawodnik będzie wielką gwiazdą federacji i całego wrestlingu.

Reklama

Od tamtego momentu Cena stał się jednym z największych ulubieńców publiczności. Powodem tego był bardzo przyjazny styl bycia, odgrywanie pozytywnych ról w konfliktach i świetny kontakt z fanami na trybunach. W latach 2008-2010 był mistrzem świata. Amerykanin dzięki wyrazistej osobowości mógł liczyć na wiele propozycji ról filmowych.

Cena wystąpił do tej pory w wielu znanych produkcjach. Do nich należą między innymi: "Wykolejona", "Szybcy i Wściekli 9" czy "Legion Samobójców: The Suicide Squad" u boku chociażby Margot Robbie. W tym roku obsadzony został w głównej roli superbohaterskiego filmu akcji z uniwersum DC Comics pod tytułem "Peacemaker", wyprodukowanego przez HBO.

Pomimo upływu lat, 45-latek cieszy się nadal ogromną popularnością wśród młodszych i starszych odbiorców. Teraz ogłoszono, że postać wrestlera wystąpi w jednej z najbardziej znanych gier na rynku - Fortnite: Battle Royale. Będzie to kolejny strzał w dziesiątkę studia Epic Games?

John Cena podbije serca graczy?

Gaming wcale nie leży tak daleko od wrestlingu. W tym roku miała miejsce premiera gry WWE 2K22 od 2K Games. Produkcja ta była generalnie pozytywna przyjęta przez graczy, choć nie wystrzegła się błędów. Najlepiej o tym świadczy ocena - pomiędzy 72 a 77 punktów na 100 (w zależności od platformy), co należy uznać za bardzo solidne przyjęcie tytułu na rynku. Oczywiście jedną z gwiazd tej gry jest John Cena, który został świetnie odwzorowany, tak jak jego koronne akcje. Jednak WWE to nie jest jedyna tego roku gra, w której wystąpił Cena.

Epic Games poinformowało, że niebawem do wirtualnego sklepu trafi skórka z wizerunkiem Ceny oraz kilka innych gadżetów związanych z tym wrestlerem. Ogłoszenie to spotkało się z wielkim entuzjazmem ze strony fanów i graczy. Popularność ceny powoduje to, że prawdopodobnie kosmetyczne dodatki sygnowane postacią Johna Ceny sprzedadzą się w ogromnej ilości.

Będzie ona dostępna do zakupu poprzez wirtualną walutę - V-Dolce, a ją można kupić za realne pieniądze lub uzbierać w Karnecie Bojowym. Jest to już druga amerykańska postać w krótkim odstępie czasu. Do kupienia w sklepie znajduje aktualnie zestaw LeBrona Jamesa.

Słynny koszykarz również ma swój wizerunek w grze. Jak na razie nie do końca wiadomo, ile będzie kosztował zestaw związany z Johnem Ceną. Jednak tak jak wspomnieliśmy, chętnych na jego zakup nie powinno z pewnością brakować na całym świecie, a w szczególności w Stanach Zjednoczonych.

Najlepsze tematy

Reklama