Reklama

Ogłoszono kwalifikacje do BLAST Premier w CS:GO!

​Ruszają otwarte kwalifikacje do Blast Premier Showdown 2021. Ponad 1500 ekip z całego świata będzie mogło wziąć udział w eliminacjach, które wyłonią najlepszych. Drogą naszych rodaków będzie FantasyExpo Cup, który przeznaczony jest dla drużyn z Europy Zachodniej.

BLAST od kilku lat stanowi czołówkę turniejów organizowanych na scenie CS:GO. Swoją rozpoznawalność zawdzięczają przede wszystkim jakości przeprowadzanych rozgrywek. Pod względem wizualnym, technicznym i merytorycznym BLAST wyprzedza większość innych turniejów.

Reklama

Atrakcyjnym aspektem są również lokalizacje turniejów. Rozsiane są one po całym świecie. Od Stambułu, przez Moskwę aż po Sao Paulo czy Los Angeles. Międzykontynentalny tour to świetna okazja do jeszcze większej promocji CS:GO na całym świecie. To wszystko składa się na to, że BLAST dorównał do takich znanych marek jak ESL, Faceit czy EPICENTER.

W tym roku pomimo nadal istniejącej na świecie pandemii koronawirusa BLAST nie zamierza zwalniać. Organizator właśnie ogłosił kwalifikacje do wiosennego turnieju. Udział w nim zapewniło już sobie sześć ekip występujących w lutowych eliminacjach. W tym gronie znajduje się między innymi Astralis, Team Vitality, Team Liquid czy MIBR.

BLAST ogłosiło jednak, że w najbliższym czasie wystartuje kilka turniejów, w których kolejne drużyny będą miały szanse znaleźć się w tym gronie. Eliminacje będą podzielone na pięć różnych turniejów. W każdym z nich będzie możliwość wygrania 25 tysięcy dolarów i awansu do wiosennego turnieju.

Dla naszych rodaków będzie przeznaczony FantasyExpo Cup - wystartuje on w dniach 23-25 marca. Czekają nas z całą pewnością wielkie emocje. Polska scena CS:GO czeka na występ naszych rodaków na wielkiej imprezie esportowej.

Dowiedz się więcej na temat: Counter-Strike: Global Offensive

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama