Reklama

Olofmeister został zawodnikiem FaZe Clan!

Olof Kajbjer oficjalnie zmienił reprezentowane przez siebie barwy. Opuścił fnatic i dołączył do FaZe Clan.

Olofmeister to jeden z najlepszych zawodników na aktualnej scenie CS:GO. 25-letni szwed przez ostatnie lata reprezentował organizację esportową fnatic, z którą sięgnął po wiele trofeów i zdobył wiele tytułów. Jednak ostatnimi czasy drużyna ze szwecji prezentowała poziom znacznie niższy, niż fani elektronicznej rywalizacji oczekiwali.  Dlatego też transfer gwiazdy nie jest zaskoczeniem, tym bardziej, że już od jakiegoś czasu pojawiały się plotki o możliwym przeniesieniu się Olofa Kajbjera do drużyny FaZe Clan.

Olofmeister odebrał nagrodę za najlepszego zawodnika sezonu 2015. Po wygraniu 6 trofeów w składzie: dennis, olofmeister, JW, flusha i KRIMZ, formację dopadła słaba passa, którą zamierzają przerwać robiąc roszadę i wprowadzając do składu świeżą osobę. Tym kimś ma być Maikil "Golden" Selim, który zastąpi popularnego olofmeistera.

Reklama

W zespole FaZe Clan Olof "olofmeister" Kajbjer zastąpi Fabiena "kioShiMę" Fley’a, który dołączył do drużyny po tym jak działacze EnvyUs odsunęli go od pierwszego składu. To nie pierwszy transfer jaki organizacja FaZe Clan przeprowadziła w ostatnim czasie. Wcześniej od drużyny dołączyli Finn "karrigan" Andersen, reprezentujący wcześniej barwy Astralis oraz uznawany za najlepszego snajpera esportowej sceny Counter Strikea: Global Ofensive - Ladislav "GuardiaN" Kovács z Natus Vincere. FaZe Clan w najnowszym składzie wystąpi już podczas turnieju DreamHacka Masters Malmö 2017, które odbędzie się w dniach 30 sierpnia - 3 września. Aktualny skład FaZe Clan prezentuje się następująco:

  • Finn "karrigan" Andersen
  • Håvard "rain" Nygaard
  • Olof "olofmeister" Kajbjer
  • Nikola "NiKo" Kovač
  • Ladislav "GuardiaN" Kovács

To nie jedyna roszada jaką fnatic może dokonać w składzie. Coraz częściej słyszy się o transferze Dennisa "dennis" Edmana do GODSENT. Tam spotkałby się z pronaxem, byłym zawodnikiem fnatic, który został zastąpiony przez niego w składzie topowej szwedzkiej drużyny.


Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL