Reklama

Reklama

OpTic Gaming i Envy ogłosili swoją nową drużynę w Call of Duty League

​Plotki stały się rzeczywistością. Po tygodniach przecieków poznaliśmy nowy dom dla fanów OpTic. Legendarna organizacja Call of Duty związała się z Envy.

Fani Call of Duty League wiedzieli o tym już od dłuższego czasu. Niedługo po zakończeniu Champsów po scenie zaczęły krążyć plotki, że OpTic Chicago i Dallas Empire mają połączyć się w jedną drużynę. Teraz obie strony wreszcie potwierdziły te informacje.

Ku zaskoczeniu wielu widzów, nowa drużyna nie nazywa się OpTic Dallas tylko OpTic Texas. "Kocham Dallas, Seth kocha Dallas i całe OpTic lubi mieszkać w Teksasie. To jest najlepsze, co mogło się przydarzyć OpTic" - powiedział krótko Hector "HECZ" Rodriguez, założyciel OpTic Gaming.

Reklama

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, skład OpTic Texas będzie połączeniem Dallas i Chicago z poprzedniego sezonu. W przyszłym roku w CDL zagrają razem Scump, Dashy, Shotzzy oraz iLLeY.

Wybuchowa mieszanka jednych z największych talentów tej ligi gra już ze sobą na streamach od co najmniej tygodnia. Fani Scumpa mogli więc regularnie oglądać nową drużynę w akcji.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy