Reklama

Reklama

Overwatch 2 może nie pojawić się na Nintendo Switchu

​Coraz więcej słyszymy ostatnio o Overwatchu 2. Wśród przecieków znalazła się informacja, że gra nie pojawi się na japońskim handheldzie.

Wciąż oficjalnie nie wiemy oczywiście, kiedy Overwatch 2 ujrzy światło dzienne. Temat gry zaczął ostatnio stawać się coraz głośniejszy. Najpierw za sprawą aktualizacji do serwerów testowych, a potem ogłoszenia wznowienia Overwatch League, gdzie już w maju zobaczymy w akcji długo wyczekiwany sequel. Teraz trafiliśmy z kolei na kolejne przecieki.

Blizzard przypadkowo wypuścił ostatnio nową wersję swojej strony internetowej, gdzie Overwatch 2 pojawił się wśród dostępnych gier jako "Coming Soon". Strona szybko oczywiście zniknęła i zostały wyłącznie zapisy osób, które szybko zareagowały na tę pomyłkę. Chociaż nadejście gry nikogo już raczej nie dziwi, uwagę wielu osób przykuł nieco inny fakt.

Reklama

Pod nazwą gry znajdowały się loga BattleNet, Xboxa i PlayStation, co jest standardem dla większości produkcji Blizzarda. Brakuje jednak Nintendo Switcha, którego użytkownicy cieszą się pierwszą częścią Overwatcha od dłuższego czasu. Nie widać również iOS i Android, o których plotki krążyły niedawno w temacie OW2.

Może się oczywiście okazać, że pierwsza wersja sklepu miała tylko trzy loga platform i nie świadczy to wcale o tym, gdzie będzie można OW2 ograć. Jest jednak taki scenariusz, w którym plotki o mobilnej wersji gry okazują się nieprawdziwe, a Switch nie jest w stanie pociągnąć sequela.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy