Reklama

Overwatch 2 otrzyma niebawem historyczną aktualizację. Co dodaje i zmienia?

Już tylko kilka dni dzieli nas od ogromnej porcji zmian w Overwatchu 2. 13 lutego zadebiutuje dziewiąty sezon, którego pierwszy zwiastun opublikował właśnie Blizzard.

Overwatchu 2 zrobiło się ostatnio głośno ze względu na ogłoszenie części planowanych zmian w dziewiątym sezonie. Blizzard poinformował z zaskoczenia, że niedługo wszystkie postaci będą miały niedługo dostęp do umiejętności leczących. Krytyka dotycząca potencjalnego osłabienia wszystkich supportów była tak ostra, że deweloperzy zostali zmuszeni do odpowiedzi i łagodzenia sytuacji. 

Teraz powoli dochodzimy jednak do momentu premiery dziewiątego sezonu, która ma nastąpić już 13 lutego. Jak co sezon, na PC i konsolach pojawi się do pobrania aktualizacja wprowadzająca liczne zmiany do popularnego shootera. W ramach budowania ekscytacji zbliżającą się premierą Blizzard opublikował właśnie pierwszy zwiastun tego wydarzenia. 

Reklama

Dziewiąty sezon Overwatcha 2 zapowiada się na obszerny event. Aktualizacja o podtytule “Champions" przyniesie oczywiście nowego Battle Passa (tym razem z mitycznym skinem do Moiry) oraz dziesiątki kosmetycznych nagród do odblokowania. Czeka jednak na nas również nowy tryb gry, Gauntlet, który przypominać ma grę z gatunku tower-defense. 

Ponadto zmian doczeka się tryb rankingowy. Chociaż nie wiemy jeszcze nic o balansie postaci, znamy część usprawnień pod względem formatu i przejrzystości trybu. Pojawi się nowa seria jadeitowych skinów, dokładną rangę każdego gracza będzie można podejrzeć w trakcie meczu, a pełna lista rang zostanie wzbogacona o jeszcze jedną - Champion. 

Blizzard sugeruje również, że podczas dziewiątego sezonu nie zabraknie ekskluzywnych wydarzeń. Dla fanów zwykłych trybów pojawi się event kooperacyjny Cosmic Crisis oraz potencjalny crossover z Cowboy Bebop. Sądząc po fragmencie z mapy Route 66, Cassidy może dostać nowego skina.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2 | Blizzard Entertainment
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy