Reklama

Overwatch 2, Sezon 7: Rise of Darkness – data premiery, zwiastun i najważniejsze zmiany

Przyszedł czas na kolejny sezon Overwatcha 2. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Rise of Darkness przyniesie nie tylko crossover z Diablo 4, ale również zupełnie nową mapę.

Data premiery siódmego sezonu Overwatcha 2

Rise of Darkness rozpocznie się 10 października. Gracze na konsolach i PC będą musieli pobrać aktualizację, aby odblokować zawartość nowego sezonu.

Zwiastun Rise of Darkness

Nowa mapa

Szósty sezon Overwatcha 2 przerósł oczekiwania wielu graczy i dostarczył nam całą masę nowej zawartości. Chociaż Rise of Darkness nie zapowiada się na aż tak dużą rewolucją, wciąż zawierać będzie on kilka bardzo interesujących zmian.

Na głównego bohatera tej aktualizacji zapowiada się Samoa, nowa mapa dla trybu Control. Jest to jedna z najbardziej złożonych lokacji Overwatcha 2 położona na tropikalnej wyspie, której częścią jest aktywny wulkan. Samoa już od 10 października będzie dostępna w ramach Arcade i Quick Play, a później trafi również do Competitive.

Reklama

Odświeżona Sombra i zmiany w balansie postaci

Jak przystało na większą aktualizację, Blizzard zdecydował się na liczne usprawnienia w balansie postaci Overwatcha 2. Mei powróci do stanu sprzed piątego sezonu, a ostatnie zmiany do Zaryi zostaną wycofane. Ponadto w opisie patcha mają pojawić się Orisa, Ramattra, Wrecking Ball, Cassidy, Torbjorn, Brigitte ora Illari.

Największe zmiany czekają jednak fanów Sombry. Zapomniana w ostatnich sezonach postać doczeka się reworka. Wchodzenie w niewidzialność będzie teraz dużo szybsze, a Translocator będzie natychmiast teleportował Sombrę w wybrane miejsce. Zadebiutuje również nowa umiejętność Virus, który zadaje damage over time, zwiększony dodatkowo na zhakowanych już przeciwnikach.

Mityczny skin do Hanzo, Battle Pass i Halloween

Rise of Darkness trafia oczywiście do gry razem z kolejnym Battle Passem. Ponownie składa się on z 80 poziomów, darmowych oraz płatnych. Na jego końcu znajduje się tym razem mityczny skin Onryo Hanzo.

Ponadto, jak sugeruje sama nazwa siódmego sezonu, możemy spodziewać się celebracji zbliżającego się wielkimi krokami Halloween. W tym roku będzie to crossover z Diablo 4, który zamieni Blizzard World w istny horror w zupełnie nowym trybie gry. Będziemy mogli grać w kooperacji ze znajomymi jako jedna z sześciu postaci: Demon Hunter Sombra, Barbarian Zarya, Night Raven Illari, Cleric Lifeweaver, Imperious Reinhardt lub Inarius Pharah.

W ramach Halloween do Overwatcha 2 trafią również znane i lubiane tryby gry z poprzednich lat. Święto strachu potrwa od 10 października do 1 listopada i ponownie pozwoli graczom na udział w Jnkenstein’s Revenge oraz Wrath of the Bride.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2 | Blizzard Entertainment
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy