Reklama

Reklama

​Overwatch 2. Startują zapisy do testów beta. Jak dołączyć do walki?

Blizzard ogłosił właśnie kolejne testy beta do nadchodzącej gry Overwatch 2. Odbędą się one na wielu platformach sprzętowych. Zapisać się i poprosić o dostęp może każdy. Początek testów wyznaczono na 28 czerwca.

Spory zalew informacji pojawił się w ostatnim czasie jeśli chodzi o Overwatcha. Deweloperzy z Blizzarda sukcesywnie odkrywają coraz więcej kart, a to z kolei rozbudza entuzjazm całej społeczności związanej z kultową esportową strzelanką.

Dosłownie kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Overwatch 2 będzie działał na modelu Free To Play, a więc w tryb PvP będzie mógł grać każdy bez żadnych dodatkowych opłat i abonamentów. Gra ma pojawić się na rynku w oficjalnym wydaniu już 4 października. Co prawda będzie to premiera oparta o Wczesny Dostęp z nieco ograniczonymi możliwościami, ale już wtedy powinniśmy otrzymać ogólny zarys kompletnej rozgrywki.

Reklama

Overwatch 2. Startują zapisy do kolejnych beta testów. Jak tego dokonać?

Od 28 czerwca rozpoczną się kolejne testy beta organizowane przez Activision Blizzard. Serwery ponownie otworzą się dla wszystkich ochotników chcących wypróbować drugą część kultowego zręcznościowego shootera.

Testy nie ograniczą się tylko do platformy PC. Możliwość wzięcia udziałów tym razem przypadnie również dla graczy konsolowych. Producenci zapowiedzieli pojawienie się nowych grywalnych bohaterów, zupełnie odświeżoną rozgrywkę wieloosobową, nowe tryby oraz mapy.

Aby zapisać się do testów i dołączyć do walki, należy wejść na oficjalną, dedykowaną stronę Overwatch 2, a następnie wcisnąć "Poproś o dostęp do bety". W dalszej kolejności musimy wybrać platformę, na której gramy i zalogować się na konto Battle.net.


 

 

Najlepsze tematy