Reklama

Reklama

Overwatch 2. Oszuści zalewają serwery podczas testów beta

​Materializuje się właśnie najgorszy scenariusz dla gry Overwatch 2. Kilka dni po otworzeniu serwerów testowych, producenci z Blizzard Entertainment zostali wystawieni na dużą próbę. Okazało się, że druga odsłona popularnej strzelanki zmaga się z plagą oszustów.

Na Overwatch 2 czekała tak naprawdę ogromna społeczność graczy. Taki stan rzeczy nie powinien jednak dziwić nikogo. Pierwsza odsłona dynamicznej strzelanki okazała się być dużym sukcesem i nawet po ponad pięciu latach od swojej premiery cieszyła się dużą popularnością.

Kiedy Blizzard ogłosił, że 26 kwietnia bieżącego roku wystartują oficjalne testy beta drugiej części, gracze zareagowali niezwykle entuzjastycznie i nie mogli doczekać się prezentacji tego tytułu. Jedni mogli wytestować go sami, inni z kolei zadowolili się oglądaniem przeróżnych twórców na platformie Twitch.tv.

Reklama

To właśnie w największym serwisie streamerskim Overwatch 2 oglądany był na żywo w szczycie przez prawie 1,5 miliona użytkowników.  Jeśli chodzi o pozytywne wieści - to na tym powinniśmy zakończyć.

Niestety wystarczyły niespełna trzy doby, by oszuści i hakerzy złamali zabezpieczenia gry Overwatch 2. Na testach beta zauważyć można coraz więcej podejrzanych jednostek. Niektórzy nawet nie kryją się z tym, że do uzyskania przewagi względem rywali korzystają z nielegalnego oprogramowania.

W sieci pojawia się coraz więcej filmów demonstrujących, jak zuchwałe jednostki rujnują innym przyjemność z testowania nowej strzelanki.

Czy deweloperom uda się rozwiązać problem i zażegnać oszustów?

Najlepsze tematy