Reklama

Reklama

Overwatch 2: Ten cosplay Ashe robi wrażenie

​"Overwatch 2" nieco ponad miesiąc temu miał swoją oficjalną premierę. W związku z tym wzrosło zainteresowanie tytułem od Blizzarda. Widać to również o cosplayerów, tworzących różne przebrania. Tym razem jedna z artystek wcieliła się w bohaterkę o imieniu Ashe.

Ashe jedną z głównych postaci gry

Ashe jest jedną z najpopularniejszych postaci z gry "Overwatch" od studia Blizzard Entertainment. Jej główną bronią jest strzelba rodzaju obrzyn. Często używa również dynamitu, powodując bardzo wybuchowe akcje na serwerze. Ma bardzo ofensywną rolę w grze, dzięki czemu jest regularnie używana przez graczy. Wykonanie graficzne tej bohaterki jest także bardzo godne podziwu. Biało-czarny styl ubioru wyróżnia tę postać.

Szczególnie charakterystyczny jest bardzo duży, rozłożysty kowbojski kapelusz. Idealnie pasuje on do charakteru Ashe, jaki nakreślili twórcy gry. Nie można się zatem dziwić, że cosplayerzy bardzo chętnie sięgają po tę bohaterkę. Jedną z artystek, które zainspirowały się była influencerka, znana szerzej pod pseudonimem "Helly Valentine".

Reklama

Nie była to autorska wariacja, ale kapitalne odwzorowanie tego, co widzą gracze Overwatcha pod wirtualną postacią. Trzeba przyznać, że poziom dopracowania tego projektu przez artystkę jest wręcz znakomity.

Znakomita przemiana cosplayowa

Ashe ma bardzo charakterystyczny styl ubioru. W dużej mierze jej kowbojski outfit wyróżnia się na tle innych postaci. Dlatego też cosplayerzy często sięgają po tę bohaterkę. Nie inaczej było i w tym przypadku. "Helly Valentine" postanowiła zdecydowanie pójść w stronę klasyki. Kobieta ubrana jest w skórzaną kamizelkę, do tego dodała białą koszulę z czerwonym krawatem.

Na głowie ma oczywiście okazały kapelusz, który jak wspomnieliśmy, jest charakterystycznym elementem Ashe. W dłoni trzyma obrzyn, czyli broń, którą w głównej mierze posługuje się ta postać. Zdjęcie w tym cosplayu jest również pełne wyczucia, smaku i klimatu. Bije z niego typowo "kowbojski" charakter.

Widać, że to "ożywienie" Ashe zostało przygotowane w największej staranności. Kobieta ma na koncie również wiele innych cosplayów, więc wiele wskazuje na to, że kolejne projekty już są w drodze i niebawem ujrzą światło dzienne.

Najlepsze tematy

Reklama