Reklama

Overwatch 2: W ten weekend gracze mogą lepiej poznać nową postać

W przyszłym miesiącu startuje 10. sezon Overwatch 2, ale jeśli nie możecie się doczekać, by poznać nowego bohatera, który się wtedy pojawi, możecie to zrobić już w ten weekend.

Venture, postać o której Blizzard mówi, że jest ich pierwszą nie-binarną osobą, jest nastawione na zadawanie jak największych obrażeń, a przy tym cechuje się unikalnym wyglądem. Venture potrafi wkopać się pod ziemię, co pozwala tej postaci zakraść się za szeregi wroga i tam właśnie siać największe spustoszenie. Venture w akcji przedstawia poniższy zwiastun:

Ruchy Venture nie należą może do najbardziej realistycznych, ale skoro już i tak mamy chomika poruszającego się w wielkiej kuli, to czemu zachowanie nowej postaci miałoby kogokolwiek dziwić? Poniżej natomiast możecie zobaczyć listę wszystkich specjalnych umiejętności Venture.

Reklama

Bronie i ulty:

  • Smart Excavator - odpala ładunek sejsmiczny, który zadaje obrażenia na krótkim dystansie
  • Tectonic Shock - wysyła niebezpieczne fale uderzeniowe

Ataki pasywne:

  • Explorer’s Resolve - korzystanie z umiejętności specjalnych skutkuje włączeniem tymczasowych tarcz
  • Clobber - szybki atak wręcz zadaje więcej obrażeń

Umiejętności:

  • Burrow - zakopuje się pod ziemią, dzięki czemu postać staje się niewrażliwa na ataki, ale żeby atakować, musi wyjść na powierzchnię
  • Drill Dash - skacze w przód, odpychając wrogów

Zgodnie z informacjami od Blizzarda, od sezonu 10. wszystkie postaci, włącznie z Venture, będą od razu dostępne za darmo - bez konieczności korzystania z przepustki bitewnej. Dotyczy to również postaci, które pojawiły się przed premierą sezonu. Nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów dotyczących zawartości nowego sezonu, ale oprócz odblokowania wszystkich postaci, mają się pojawić zmiany w sposobie pozyskiwania mitycznych skinów, zmiany rozgrywki i inne nowości.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Overwatch 2
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy